Koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla s LED osvětlením si velmi rychle získají vaši oblibu. Obrovskou výhodou zrcadla do koupelny s osvětlením je, že nevrhá stíny jako centrální osvětlení. Ocení to především ženy při líčení, protože mají dokonale nasvícený obličej a viditelný každý jeho detail. Nebo také muži při holení. Koupelnová zrcadla s LED osvětlením jsou trendem a patří do každé moderní koupelny.

Snadné ovládání pomocí senzoru

Naše kvalitní zrcadla do koupelny s osvětlením můžete snadno ovládat pomocí senzoru pohybu. Pohybový senzor koupelnového zrcadla s LED osvětlením automaticky rozsvítí zrcadlo, pokud zaznamená pohyb. Je to snadné a velmi pohodlné – případně si můžete nastavit intenzitu osvětlení pomocí dotykových tlačítek, která jsou chytře schovaná v rámu zrcadla.

Přirozená barva světla, která nezkresluje

Častým problémem podsvícených zrcadel nebo celkově osvětlení v koupelně, je špatná barva světla. Nabízíme koupelnová zrcadla s osvětlením, které si lehce nastavíte. Teplotu barev si můžete nastavit od teplé bílé 3000 K až po studenou bílou 6 500 K. Ideální je přirozená barva světla, tedy denní bílá okolo 4 500 Kelvinů. Díky ní uvidíte svou pleť nezkreslenou, to vám výrazně usnadní nejen každodenní líčení. 

Zrcadla, která vás okouzlí

Koupelnová zrcadla s LED osvětlením nejsou jen skvělým praktickým pomocníkem, ale okouzlí vás také svým designem. Všechna naše koupelnová zrcadla s osvětlením mají kvalitní sklo a pevný rám, který je vysoce odolný. Celkově tato zrcadla vypadají opravdu elegantně a designově – skvěle se hodí do většiny moderních koupelnových interiérů.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem