Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Kulaté zrcadlo do koupelny s osvětlením

Věděli jste, že kulaté zrcadlo do koupelny s osvětlením je trendem poslední doby? Bytový designéři se shodují, že kulatá koupelnová zrcadla ozvláštní interiér a jsou modernější variantou než hranatá zrcadla. Nakupte u nás moderní kulaté zrcadlo do koupelny s osvětlením a vybavte si kvalitně koupelnu. Doporučujeme využít nemlžící zrcadlo.

#ShowMore#

Objevte kulaté zrcadlo do koupelny s osvětlením, které se nemlží

Hlavním problémem zrcadel v koupelně je, že se po sprše vždy zamlží. Dlouho potom trvá, než se v odraze zase vidíte. Tento problém je však už dávno vyřešen, a to díky takzvaným nemlžícím se zrcadlům. Například kulaté nemlžící se zrcadlo do koupelny s osvětlením má speciální topnou fólii, díky které odolává změně teplot a nemlží se. Můžete ho pak použít kdykoli a zcela komfortně.

Přirozené barva, která nezkresluje

Kulatá koupelnová zrcadla s osvětlením jsou osazeny kvalitními LED diodami, které nezkreslují. Většinou si u nich chromatičnost světla můžete nastavit od studené bílé (6000 K) přes denní bílou (4000 K) až do teplé bílé (3000 K). Například chromatičnost okolo denní bílé nijak nezkresluje barvy a uvidíte se, jak budete vypadat při denním světle. To je neocenitelné například při líčení.

1 položek celkem
6744 12 nemlzici koupelnove zrcadlo kulate s led osvetlenim 60x60 cm kz3
Akce
8 799 Kč –56 %
3 140 Kč bez DPH
3 799 Kč

Designové zrcadlo do koupelny s LED osvětlením rozzáří moderní koupelnu, je s anti-fog úpravou proti zamlžení a stmívačem.

Kód: 432
Bezdoteku.cz na FAVI.cz