Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Cestování

Nejprodávanější

6392 bezdoteku set cestovni polstar sen z pametove peny spunty do usi a maska 28x28x14 cm
 
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
6389 7 removebg preview
 
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
2 položek celkem
6392 bezdoteku set cestovni polstar sen z pametove peny spunty do usi a maska 28x28x14 cm
412 Kč bez DPH
499 Kč

Komfortní cestovní sada vhodná na větší vzdálenosti. Vyzkoušejte ergonomicky tvarovaný cestovní polštář z paměťové pěny, komfortní masku na oči a šetrné špunty do uší. Celá sada...

Kód: 358
6389 7 removebg preview
412 Kč bez DPH
499 Kč

Dokonale pohodlný cestovní set do letadla a kamkoli jinam při cestování. Využijte ergonomický polštář z paměťové pěny, komfortní masku na oči a špunty do uší. Kvalitní a na...

Kód: 357

Cestovní sada pro kvalitní spánek je vhodná například do letadla, ale stejně tak do vlaku nebo dokonce do auta. Velmi rychle si ji oblíbíte, pokud trávíte delší čas na cestách, protože s sebou přináší pohodlí v sedačce dopravního prostředku. Pohodlný cestovní set do letadla se skládá z anatomického polštáře z paměťové pěny, špuntů do uší a zároveň cestovní masky na oči. Dopřejte si dokonalý luxus a pohodlí na cestách.

#ShowMore#

Proč se vyplatí naše cestovní sada?

Cestování je náročné a mnohdy v letadle, ve vlaku nebo třeba i v autě a autobuse trávíme mnoho hodin, než dorazíme do cíle. Zvláště pokud cestujete brzy ráno nebo naopak večer a přes noc, nejspíš se budete chtít během cesty vyspat, abyste do cíle dorazili svěží a odpočatí. Jenže spaní v dopravních prostředcích je nebezpečné, jelikož není pohodlné a snadno si natáhnete nejen krční svaly – většinou to končí i bolestmi zad a hlavy.

Anatomický polštář z paměťové pěny jako opora páteře

Výhodné je během cesty nějak podepřít a zafixovat hlavu, abyste spali v jedné pozici a hlava vám nepadala na jednu stranu. Ideálně toho dosáhnete díky anatomickému polštáři z paměťové pěny, který je vhodný na cesty. Je součástí cestovní sady a snadno ho rozbalíte nebo sbalíte do malého přepravního obalu, takže nezabírá skoro žádné místo navíc. Cestovní polštář za krk je vhodný také pro děti, které ho mohou využít například při dlouhé cestě v autě.

Špunty do uší proti hluku

Součástí cestovní sady jsou také kvalitní špunty do uší proti hluku, které nepropouští téměř žádný hluk. Díky nim pohodlně usnete a budete nerušeně spát. Špunty do uší proti hluku jsou pohodlné a velmi rychle si na ně zvyknete, prakticky je nebudete během cesty vůbec vnímat. Výrazně zvýší kvalitu vašeho spánku. Cestovní sada zároveň obsahuje masku na oči – ta zabrání pronikání světla. Cestovní set jako celek je neuvěřitelně pohodlný a příjemný.

 

Bezdoteku.cz na FAVI.cz