Bezdotykové odpadkové koše

Pořiďte si do domácnosti unikátní bezdotykový odpadkový koš. Tento typ koše si velmi rychle zamilujete, protože představuje nejjednodušší možnou obsluhu koše. Navíc je nejhygieničtější, protože se ho nemusíte vůbec dotýkat – tak dokonalý je chytrý odpadkový koš. Celý systém funguje díky infračervenému senzoru, který při zachycení pohybu otevře víko odpadkového koše. Bezdotykový koš většinou reaguje na pohyb ruky nebo chodidla.

Proč odpadkový koš se senzorem?

Oproti klasickým odpadkovým košům jsou senzorové odpadkové koše mnohem pohodlnější. Obrovskou výhodou je, že nebudete muset řešit neustále špinavé víko, kterého se nově nebudete muset u odpadkového koše se senzorem dotýkat. Bezdotykové odpadkové koše jsou mnohonásobně hygieničtější, nehrozí třeba kontaminace potravin při vaření, protože víka senzorového odpadkového koše se nedotýkáte. Odpadkové koše se senzorem jsou navíc snadné na ovládání a poháněné klasickými bateriemi.

Objem a tvar chytrých odpadkových košů

Nejčastěji u nás najdete 2 základní typy chytrých bezdotykových odpadkových košů. Většinou jsou to kulaté nebo hranaté bezdotykové odpadkové koše se senzorem. Nejoblíbenější jsou hranaté bezdotykové odpadkové koše. Do domácností jsou ideální bezdotykové odpadkové koše 40l, které stačí pro běžnou 3 člennou domácnost. Například do koupelen pak doporučujeme menší bezdotykové odpadkové koše 20l. Pokud si nejste jisti výběrem, podívejte se, jak na výběr bezdotykových odpadkových košů.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem