DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Jak na výběr bezdotykových odpadkových košů

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM ODPADKOVÉHO KOŠE? PORADÍME VÁM!

Čistší domácnost, snadná manipulace, jednodušší život. Řekněte stop upatlané a ohyzdné nádobě pod dřezem, které se štítíte byť jen dotknout. A představte si těch mikrobů! A ten zápach!

Bezdotykový odpadkový koš přináší výhody, které doceníte při běžném provozu domácnosti. Tyto koše jsou opatřeny infračerveným senzorem, který umožní automatické otevření víka při přiložení ruky a po vhození odpadku se opět koš uzavře. V nabídce máme pro jednoduchou manipulaci i takové novinky jako 12 litrový koš s čidlem ve výšce chodidla, což umožní vyhození odpadku i bez zbytečného ohýbání.

bezdoteku novinky vyber

http://www.bezdoteku.cz/bezdotykovy-odpadkovy-kos-progress-nerezovy-kulaty-senzorovy--12l

V naší nabídce si můžete vybrat koše ve třech tvarových variantách – kulaté, hranaté a trojhranné o objemu od 9 do 50 litrů. Kulaté a trojhranné koše mají navíc vnitřní plastovou nádobu, hranaté koše mají vnitřní upínací systém na odpadkové pytle, což usnadní manipulaci a okraje pytle nehyzdí design koše.

Dále si můžete vybrat koš dle objemu. Maloobjemové koše (9 – 18 litrů) jsou vhodné do koupelen, středněobjemové koše (27 – 30 litrů) jsou vhodné do 2 členných domácností při vynášení odpadků 1-2x týdně, velkoobjemové koše jsou určeny pro 4 členné domácnosti při obdobné frekvenci vynášení. Ve skupině velkoobjemových košů doporučujeme 48 litrový koš s deodorizérem na zachytávání pachu, deodorizér vydrží minimálně půl roku při běžném provozu (náhradní lze zakoupit za cenu 300,- Kč).

 Bezdoteku novinky vyber 2

http://www.bezdoteku.cz/odpadkovy-kos-bezdotykovy-deodorizer-hranaty-senzorovy-48l

Obsluha koše je maximálně jednoduchá, senzor je napájen 4 bateriemi typu „D“, baterie vydrží plně funkční cca 6 měsíců při běžném denním provozu (20x otevření/uzavření). Čidlo zaznamená pohyb ve vzdálenosti 10 cm, v normálním pohotovostním režimu bliká kontrolka červeně každé 3 vteřiny, při otevírání víka svítí kontrolka zeleně, při zavírání víka svítí červeně. Při manuálním otevření víka svítí kontrolka zeleně, při vyjímání odpadků lze senzor vypnout vypínačem OPEN, po vyprázdnění nádoby se koš zavře spínačem CLOSE, čímž automatický systém opět naběhne do pohotovostního režimu.

Bezdotykové odpadkové koše přinášejí do vaší domácnosti čistotu a komfort, které jsou navíc v harmonii s dokonalým designem. Stačí si vybrat z naší široké nabídky:

https://www.bezdoteku.cz/bezdotykove-odpadkove-kose/

Bezdoteku.cz na FAVI.cz