Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Jak si vybrat ten vhodný bezdotykový dávkovač mýdla

Automatický dávkovač je opatřen infračerveným senzorem, který umožní nadávkování mýdla či saponátu přesně dle potřeby, což přináší významné úspory a pohodlí při manipulaci. V nabídce máme i takové, které lze připevnit v kuchyni či koupelně na stěnu a nezabírají tak vůbec žádné místo.

 bezdoteku

 

Vybrat si můžete z několika typů dle objemu – menší na 250 ml jsou vhodné do 2 členných domácností, větší na 500 ml naopak pro vícečlenné domácnosti při standardní frekvenci používání. Dávkování lze nastavit na 3 úrovně 0,8 ml/1,4 ml/ 3 ml. Na výběr jsou také dávkovače v provedení nerez nebo průhledné, kde lze sledovat hladinu mýdla a saponátu.

000008_4ced842788734

Obsluha dávkovače je maximálně jednoduchá, senzor je napájen u malého provedení 4 bateriemi typu AAA, zatímco u velkého 4 bateriemi typu AA, baterie vydrží plně funkční cca 6 měsíců při běžném denním provozu. Čidlo zaznamená pohyb ve vzdálenosti 10 cm a nadávkuje mýdlo či saponát v potřebném množství.

 

Bezdotykové dávkovače jsou ideálním řešením pro domácnost – vnášejí čistotu a pořádek, k tomu skvěle vypadají. Stačí si vybrat z naší nabídky!

 

 

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM DÁVKOVAČE? PORADÍME VÁM!

 

Jak si zjednodušit život a zabránit šíření mikrobů a bakterií v domácnosti? Jednoduše! Pořiďte si bezdotykový dávkovač mýdla a saponátu.

 

https://www.bezdoteku.cz/bezdotykove-davkovace-mydla/

 

 
 
Bezdoteku.cz na FAVI.cz