DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Bezdotykové vybavení domácnosti: kovový luxus, dokonalá hygiena a další výhody

Bakterie jsou to poslední, co byste chtěli mít ve vaší kuchyni, nebo koupelně. Zajistěte vašemu domovu čistotu a dodejte mu navíc moderní vzhled pomocí bezdotykových odpadkových košů, nebo bezdotykových dávkovačů mýdel. Jsou nejen hygienické, ale také velmi jednoduché na ovládání. Díky sofistikovaným senzorům už nebudete muset sahat na víko od koše, nebo pumpičku od mýdla. Stačí se jen přiblížit a úkon se provede bez vašeho doteku. Ušetřete čas a zjednodušte si život pomocí moderních chytrých odpadkových košů a automatických dávkovačů mýdla.

Špičková hygiena na dosah ruky

Inteligentní domácnost už není sci-fi. Moderní technologie jsou čím dál dostupnější a aplikují se do většiny produktů na trhu. Jedním z nich je i vybavení domácnosti. Bezdotykové odpadkové koše a bezdotykové dávkovače mýdel si velmi rychle oblíbíte, protože vám efektivně zjednoduší práci a zajistí vaší domácnosti skvělou čistotu. Navíc je jejich vzhled skvěle propracovaný. Věřte, že kovové prvky odpadkových košů se senzorem a automatických dávkovačů mýdla, dodají vaší kuchyni nebo koupelně nádech neotřelého luxusu.

Bezdotykové odpadkové koše a bezdotykové dávkovače mýdla jsou vhodné do každé domácnosti

Senzorové odpadkové koše a senzorové dávkovače mýdla pracují na jednoduchém principu. Díky zabudovanému infračervenému senzoru se v případě blízkosti vaší ruky nebo nohy aktivuje spouštěcí proces a provede požadovanou akci. V případě bezdotykového koše se víko automaticky otevře a v případě bezdotykového dávkovače mýdla se automaticky odměří předem stanovená dávka mýdla na vaše ruce.

TIP: Nenechte se omezit malým výběrem. Na našem e-shopu vám nabízíme několik variant a velikostí bezdotykových odpadkových košů. Stačí si jen vybrat.

Výhodou chytrých odpadkových košů a bezdotykových dávkovačů mýdel je to, že není nutné, aby byly instalovány v blízkosti elektrického zdroje. Napájení těchto elektrických zařízení probíhá pomocí klasických baterií, které zakoupíte v běžném obchodě. Některé zařízení dokonce disponují obojím typem napájení. Tedy můžete je připojit do zásuvky, nebo je nechat pracovat pouze na baterie, které vydrží několik měsíců v plném provozu.

Odpadkový koš se senzorem: stačí se přiblížit

Dejte sbohem neustále špinavému víku od odpadkového koše, kde se množí bakterie, stejně jako nechtěnému odéru z rozkládajících se vyhozených zbytků. Při vaření potřebujete čistotu a rozhodně se nechcete zdržovat otevíráním nečisté nádoby na odpadky. Odpadkový koš bezdotykový 2 wings ihned pozná, že jste nablízku a během pár sekund se otevře a po vyhození nechtěných zbytků se zase automaticky zavře. Chytrý odpadkový koš můžete mít samozřejmě pod kontrolou i ručně. Většina modelů je totiž opatřena manuálním ovládacím systémem.

Nevíte, jak vybrat vhodný bezdotykový odpadkový koš přímo do vašeho domu, nebo bytu? Přinášíme vám jednoduchý návod, jak na to.

Odpadkové koše se senzorem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů odolných proti korozi. Na rozdíl od běžných plastových nádob na odpad, které jsou křehké a často se některá část rychle zlomí, vám proto chytrý odpadkový koš vydrží mnoho let. Bonusem je to, že se pytle do koše upevňují diskrétně zevnitř a tak nenarušují celkový luxusní kovový vzhled bezdotykového odpadkového koše.

Proč vyměnit plastové dávkovače za bezdotykové dávkovače mýdla?

Možná si myslíte, že dávkovače mýdla se senzorem jsou vhodné pouze do restaurací, nebo velkých firem. Opak je však pravdou. Bezdotykový dávkovač mýdla je skvělý i do běžné domácnosti. V porovnání s běžnými dávkovači mýdel je hygieničtější a také daleko praktičtější. Už nebudete muset děti přemlouvat k umývání rukou.

Lámete si hlavu, který dávkovač vybrat? Poradíme vám, jak vybrat vhodný bezdotykový dávkovač mýdla přímo pro potřeby vaší domácnosti.

Díky dávkovačům mýdla se senzorem se stane hygiena rukou zábavou. Navíc nemusíte řešit, kolik přípravku si dát na ruce. Snadno si nastavíte počet mililitrů, které chcete, aby vám bezdotykový dávkovač přípravku automaticky aplikoval na vaši pokožku rukou.

Uklizený domov s minimem bakterií

Chytrá a čistá domácnost nebyla nikdy dostupnější. Zajistěte vašemu domovu prvotřídní hygienu a zbavte se nechtěných mikrobů jednoduše pomocí bezdotykových odpadkových košů a dávkovačů mýdel se senzorem. Tyto vychytávky do domácnosti s čidlem vám ušetří spoustu času a navíc posunou vaše bydlení na vyšší úroveň. Manipulace s odpadkovým košem a samotné umývání rukou nebylo nikdy pohodlnější a jednodušší.

 

Bezdoteku.cz na FAVI.cz