Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

KOSMETICKÁ ZRCÁTKA S LED OSVĚTLENÍM: SNADNÉ A RYCHLÉ LÍČENÍ

 

Základem perfektního make-upu je nejen kvalitní dekorativní kosmetika, ale také vhodné osvětlení, které usnadňuje jeho aplikaci. Při používání klasického kosmetického zrcátka jste doslova odkázáni na světlo v místnosti, popřípadě počasí venku. A to může být problém, protože nejen šero, ale také silné bílé světlo zkreslují barvy. Vyhněte se silným přechodům make-upu a nepřesným konturám jednou provždy. Díky kosmetickému zrcátku s LED osvětlením bude aplikace make-upu rychlá a přesná.

Make-up zrcadlo s osvětlením vyřeší vaše problémy s líčením

Světlo hraje při líčení velmi důležitou roli. Bez něho by byla úprava obočí, nebo tónování make-upu prakticky nemožné. Nesmí však být příliš intenzivní a oslňovat váš obličej, protože to způsobuje stíny na obličeji. Výhodou LED kosmetických zrcátek je to, že mají v sobě zabudovaných několik LED diod, které dokonale a především přirozeně, osvětlí váš obličej. Navíc si můžete intenzitu světla regulovat podle vašich potřeb, pomocí dotykového tlačítka. Aplikace rtěnky, nebo pudru proto bude s LED kosmetickým zrcátkem mnohem jednodušší, než před klasickým zrcadlem v koupelně.

TIP: Myslíte si, že kosmetická zrcátka s osvětlením jsou určeny pouze ženám? Opak je pravdou. Skvělým pomocníkem při holení vousů, nebo jiných úprav mužského zevnějšku je 10x zvětšující LED kosmetické zrcátko, které se jednoduše přisaje přísavkou ke každému povrchu. Díky němu bude holení vousů rychlejší a preciznější.

Jeden dotek a LED kosmetické zrcátko je v provozu

Používání kosmetických zrcátek s osvětlením je velmi jednoduché. Stačí jeden stisk a LED diody se rozsvítí. Většina modelů je napájena klasickými bateriemi, které můžete sehnat v každém supermarketu, nebo pomocí USB kabelu. Kosmetické make-up zrcátko s LED osvětlením se hodí do všech místností, kde si rádi upravujete váš make-up. Je elegantní a díky ideální velikosti ho můžete postavit třeba na toaletní stolek nebo poličku v koupelně.

Sama sobě vizážistkou

Chcete se cítit jako filmová hvězda v profesionální herecké maskérně? Třípanelové kosmetické make-up zrcátko s LED osvětlením vám splní váš sen. Tři ideálně rozmístěné panely zrcadel s optimálním podsvícením, které zajistí 21 LED diod, vám poskytnou dokonalý odraz vašeho obličeje. Centrální zrcadlo je vhodné na běžné úpravy a nanášení pleťového make-upu. Boční, zvětšující zrcátka, oceníte při těch nejpreciznějších úpravách jako je konturování rtů, nebo vybarvování obočí. Přizpůsobte si LED kosmetické zrcátko tak, jak budete potřebovat díky rotačnímu kloubu. A po dokončení líčení boční křídla zavřete a máte uklizeno.

Jste perfekcionistka a potřebujete si překontrolovat váš make-up během dne? Kapesní LED kosmetické zrcátko má nejen praktický tvar, který se hodí do kabelky, ale hlavně díky zabudovaným LED diodám osvítí dokonale váš obličej, ať jste v autě, nebo třeba v kanceláři.

Líčení s LED kosmetickým zrcátkem budete milovat

Dejte sbohem špatnému a nepřesnému líčení. Díky make-up zrcadlům s osvětlením bude práce se všemi kosmetickými produkty mnohem jednodušší a přesnější. Už nikdy nebudete muset řešit nevhodně nanesené oční stíny nebo špatně zvolený odstín tvářenky. Vaše oční linky budou rovné a kontura rtěnky bez jediné chybičky. Kosmetické zrcátko s LED osvětlením vám efektivně zjednoduší aplikaci make-upu a zajistí, abyste líčením zbytečně neztráceli váš čas.

Bezdoteku.cz na FAVI.cz