Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Bezdotykový odpadkový koš HOME nerezový hranatý senzorový 30 L

Kód: 36
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Bezdotykový odpadkový koš HOME o objemu 30 l je ideální pro domácí použití,

vyniká nerezovým provedením a hranatým designem, nadchne skvělým výkonem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistá domácnost je nyní realitou. Již žádné bakterie, mikrobi nebo zápach z odpadků. Konec stresů se špinavým odpadkovým košem. Nový bezdotykový odpadkový koš vyrobený pomocí nejmodernějších technologií za použití nejkvalitnějších materiálů nejen že skvělé vypadá, ale přinese do Vaší domácnosti absolutní čistotu a hygienu.

Tento 30 litrový kvadratický bezdotykový odpadkový koš je vyroben z nerezu, s výjimkou dotykových částí, které jsou z plastu. Díky tomu je zaručena plynulost otevírání a dosednutí víka na centrální část, čímž nedochází k únikům zápachu.

Špína - mikrobi a bakterie – hniloba - odpadky. Manipulace s nimi vždy znamená riziko nákazy. Jen si představte situaci v kuchyni. Maminka připravuje maso na řízky, otevírá koš, kam odhazuje odřezky. Hned na to přichází dítě, které se toho samého koše dotýká… Jen málokdo z nás si jde po každém odhození něčeho do koše umýt ruce.

Špičková výkonnost, absolutně tichý chod, nízká spotřeba a dlouhá životnost. Ideální spotřebič do Vaší domácnosti. Stačí přiložit ruku nebo objekt zhruba 20 cm před infračervené čidlo, které je vestavěné ve víku a to se plynule otevře, po odhození odpadu se zase automaticky uzavře. Není nic jednoduššího. Není nic praktičtějšího. Perfektní čistota, kterou si můžete dopřát i Vy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdotykové odpadkové koše
Barva: Nerez, chrom
Rozměry: 270 x 330 x 530 mm
Materiál: Nerezová ocel + ABS plast
Objem: 30 litrů
Napájení: 4 x monočlánek typu D (není součástí dodávky)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz