Čističky vzduchu

Čističky vzduchu pomáhají chránit vaše zdraví. Odstraňují ze vzduchu prachové částice, plísně, pyl, ale také například bakterie, roztoče nebo zvířecí alergeny. Čističky vzduchu tak napomáhají efektivně a účinně čistit vzduch v místnosti. Nečistoty v ovzduší mohou pro člověka představovat problém, a to především pro alergiky. Čistička vzduchu zcela zabrání tomu, abyste nečistoty z ovzduší v místnosti vdechovali do těla.

Čistička vzduchu pro alergiky

Pokud potřebujete ze vzduchu odfiltrovat maximum malých částí, je vhodným řešením čistička vzduchu pro alergiky. Výhodou je, že tyto čističky vzduchu s HEPA filtrem zachytí pyl a jiné alergeny. Vysoce účinný HEPA filtr se vyznačuje účinností až 99, 9 % a doporučujeme ho také v případě, že alergiky nejste. Zkrátka se určitě vyplatí jako součást čističky vzduchu. Čističky vzduchu pro alergiky jsou zároveň nejlepšími čističkami vzduchu na trhu.

Čistička vzduchu s UV lampou

Další výbornou vlastností čističky vzduchu je UV lampa. Čistička vzduchu s UV lampou má tu výhodu, že zároveň ničí bakterie, roztoče, plísně, viry a další mikroorganismy. Díky tomu umí udržet ovzduší v místnosti opravdu čisté a vhodné pro alergiky. Dnes je většina domácích čističek vzduchu s UV lampou, takže určitě doporučujeme tuto vlastnost vyhledávat.

Čistička vzduchu s ionizátorem

Ionizátor je skvělý doplněk čističky vzduchu. Ukazuje se, že čističky vzduchu s ionizátorem mají vyšší efektivitu při čištění vzduchu. Čistička s ionizátorem vytváří záporné ionty, které na sebe dokážou navázat zdraví škodlivé částice ve vzduchu. Výhodou je, že čističky vzduchu s ionizátorem umí zbavovat také zápachu. Právě to se ukazuje jako jejich velké plus.

 

 

 

 

 

 

Nejprodávanější

   
 • 3iproWEB Kód: 213
  Čistička vzduchu iPro Air
  Skladem (> 5 ks)
  Čistička vzduchu iPRO air vyčistí dokonale vzduch v místnosti díky 5 odnímatelným filtrům, s UV lampou pro sterilizaci a ionizátorem pro likvidaci virů.
  9 999 Kč (–45 %)
  4 544,63 Kč bez DPH
  5 499 Kč
  Záruka: 24

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem