Akce
  • 1 z 12
 

Nemlžící koupelnové zrcadlo kulaté s LED osvětlením 60x60 cm KZ3

Neohodnoceno
 

Designové zrcadlo do koupelny s LED osvětlením rozzáří moderní koupelnu, je s anti-fog úpravou proti zamlžení a stmívačem.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 8 799 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–45 %)
4 799 Kč
3 966,12 Kč bez DPH
Kód produktu 432
Značka Bezdoteku
Kategorie Koupelnová zrcadla
Položka byla vyprodána...
 

Designové zrcadlo, které doslova rozzáří prostor koupelny, dodá na eleganci a zprostředkuje nejpřesnější odraz? Velké kulaté koupelnové zrcadlo je vybaveno kvalitním LED osvětlením se senzorickým ovládáním, anti-fog úpravou. Úprava vizáže nikdy nebyla tak snadná a zábavná jako s tímto zrcadlem, posuďte sami!

Dokonalé osvětlení pro líčení a úpravu vizáže

Zrcadlo, které se nezamlží ani v malé koupelně při delším sprchování? Přesně tohle umí koupelnové zrcadlo s anti-fog úpravou. Nepotřebujete tak zapínat odtahový ventilátor, který nepříjemně hlučí a vytváří v místnosti nepříjemný průvan. Čisté zrcadlo navíc poskytuje v každé chvíli čistý obraz a vy si tak můžete upravit vizáž dle libosti, dokonce ihned po osprchování.

Nastavení svícení

Kulaté zrcadlo je o průměru 60 cm, hodí se proto do každé koupelny, velikost navíc umožňuje snadné líčení. U zrcadla lze nastavit barvu LED diod v rozmezí 3000-6500 K, vyšší nastavení teploty chromatičnosti přeje přesnějším kosmetickým úkonům, jako je vytrhávání obočí nebo při kreslení očních linek. 

Dotykové a bezdotykové ovládání

Ovládání je buď pomocí dotykových tlačítek, která jsou přímo na zrcadle, nebo automaticky pomocí zabudovaného sensoru pohybu. Změnu ovládání děláte přímo na zrcadle. V režimu pohybového sensoru se zrcadlo rozsvítí, jakmile zachytí pohyb 60 – 80 cm před zrcadlem. Světlo zůstane rozsvícené po dobu 20 vteřin, pokud nebude před zrcadlem zaznamenán pohyb. Zrcadlo se dodává s připojovacím kabelem do elektrické sítě o délce 1 metru.

Rozměr 60x60x4,3 cm
Ovládání Dotykové tlačítko a pohybový sensor
Funkce Nemlžící zrcadlo s topnou fólií
Napájení Ze zásuvky
Pohybový sensor 60 - 80 cm před zrcadlem

Ovládání zrcadla


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: