DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Nemlžící koupelnové zrcadlo s LED osvětlením 90x70 cm KZ4

Kód: 483
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
9 999 Kč –45 % 5 499 Kč 4 545 Kč bez DPH
Skladem v České republice (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Obdélníkové koupelnové zrcadlo s LED osvětlením a systémem touch screen uhrane anti-fog funkcí i moderním designem, nadto s pohybovým senzorem zapínání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrcadlo čaroděje z pohádky Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena? Ani náhodou, tohle má sice kouzelné funkce, ale je zcela reálné a může si jej koupit úplně každý. Velké obdélníkové koupelnové zrcadlo vyniká systémem touch screen i anti-fog funkcí, k tomu je s pohybovým senzorem. V koupelně uhrane nadčasovým designem a moderním LED osvětlením.

Nikdy se nezamlží s anti-fog funkcí

Úprava zevnějšku, holení nebo nanášení make-upu nebo řasenky v koupelně po koupeli nebo po vysprchování? Ve většině případů zhola nemožné, protože vodní pára znemožňuje pohled do zrcadla. Povrch je mokrý a orosený, nepomáhá ani utření hadříkem nebo houbičkou. To jsou situace, ke kterým s novým koupelnovým zrcadlem nikdy nedojde, protože je vybaveno funkcí anti-fog. Díky unikátní topné spirále se zrcadlo nezamlžuje ani nerosí a pohled do zrcadla je vždy dokonale čistý, navíc je zařízení chráněno stupněm krytí IP44 proti stříkající vodě.

Nastavení osvětlení pomocí dotykového senzoru

Pásek s LED osvětlením není jen dokonalý designový prvek, ale má i ryze praktickou stránku. Systém LED osvětlení se 120 kusy LED diod na metr zajišťuje perfektní světlo v jakékoli denní nebo noční hodině, úprava zevnějšku je tak velmi snadná. Nezáleží totiž na okolních světelných podmínkách, šeru nebo tmě, veškeré kosmetické činnosti lze provádět po jednoduchém nastavení potřebné intenzity nebo barvy světla v rozmezí 3500-6000 K pomocí dotykového tlačítka. Senzor navíc reaguje i na pohyb, aby v koupelně nebyla nikdy tma.

Perfektní zrcadlo do moderní koupelny

Velké nebo malé? Smart koupelnové zrcadlo zohledňuje požadavky na praktičnost i design, proto je ve velikosti 70 x 90 centimetrů, aby poskytovalo komfort při úpravě zevnějšku, při líčení nebo při holení či při česání. Skleněné zrcadlo je usazené na PVC desce a obepíná jej kvalitní hliníkový rám. Pro napájení slouží 1,5 metru dlouhý kabel, připojuje se do běžné elektrické sítě (100-240 V).

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnová zrcadla
Rozměr: 90x70x4,3 cm
Ovládání: Dotykové tlačítko a pohybový sensor
Funkce: Nemlžící zrcadlo s topnou fólií
Napájení: Ze zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm před zrcadlem
Teplota barvy světla: 3500K - 6500K (3 typy - studená, teplá a přírodní)
Svítivost: 2400 lm

Ovládání zrcadla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz