• 1 z 20
 

Nemlžící koupelnové zrcadlo s LED osvětlením 80x60 cm KZ1

Neohodnoceno
 

Nemlžící zrcadlo s LED osvětlením ve velikosti 80x60 cm je vybaveno topnou spirálou

pro vždy čistý obraz nehledě na vlhkost s připojením do elektrické sítě.

Dostupnost Momentálně nedostupné
3 999 Kč
3 304,96 Kč bez DPH
Kód produktu 359
Značka Bezdoteku
Kategorie Kosmetická zrcátka
Položka byla vyprodána...
 

Nemlžící úprava anti-fog

Potřebujete si upravit svůj zevnějšek, ale po koupeli nebo sprchování je zrcadlo mokré a zcela zamlžené a není vidět vůbec nic? Možností je pustit ventilátor nebo odsávání par, ale praktičtějším řešením je mít zrcadlo s nemlžící úpravou anti-fog. Perfektně čisté zrcadlo bez orosení zajišťuje speciální topná fólie (s IP44 a ochranou proti stříkající vodě), díky které se ani po dlouhé koupeli zrcadlo neorosí. Vy se tak můžete naplno věnovat kosmetickým úpravám okamžitě po sprchování.

Perfektní osvětlení pro dokonalý look

Kromě úžasné bezmlžné úpravy v sobě zrcadlo ukrývá ještě další poklad, díky kterému budete vypadat vždycky dobře. Zrcadlo je totiž vybaveno dokonalým systémem LED osvětlení, které lze ovládat pomocí dotykového senzoru. Osvětlení lze pomocí senzoru vypnout/zapnout, ale stejně tak nastavit a ztlumit vzhledem k okolním světelným podmínkám či šeru. Totožně lze vybrat barvu LED osvětlení. Díky perfektnímu osvětlení líčení bude trvat kratší dobu, současně bude mnohem působivější a přirozenější. Dobré světlo je totiž při zkrášlování základ.

Ideální velikost do koupelny

Jaké zrcadlo do koupelny vybrat, aby nebylo příliš velké ani malé? Ideální velikost nástěnného zrcadla je např. 60 x 80 cm, protože nabízí dostatečně velký nezkreslený obraz a současně lze snadno upravovat nejen vizáž a líčení, ale také účes. Navíc je zrcadlo vyrobeno z kvalitních ABS materiálů a skla o šířce 4 mm, díky tomu poskytuje čistý a nezkreslený obraz v poměru 1:1. Další velkou výhodou oproti konkurenčním zrcadlům je přímé připojení do elektrické sítě (100-240 V), spotřeba je navíc velmi nízká a provoz ekonomický.

Hmotnost 10 kg
Rozměr 80x60x4,3 cm
Ovládání Dotykové tlačítko
Funkce Nemlžící zrcadlo s topnou fólií
Napájení Ze zásuvky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: