DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Zrcadlo do šatny s LED osvětlením 145x45 cm LZ1

Kód: 433
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
9 999 Kč –55 % 4 499 Kč 3 718 Kč bez DPH
Skladem v České republice (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Velké obdélníkové nástěnné zrcadlo umožňuje kontrolu celkového zevnějšku, díky nastavitelnému LED osvětlení dotykovým senzorem usnadňuje kosmetické úpravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrcadlo, ve kterém budete vypadat krásnější? Taková existují jen v pohádkových příbězích, naopak výhodou tohoto velkého obdélníkového zrcadla je dokonale přesný odraz, což oceníte při úpravě vizáže a oblečení před odchodem z bytu. K tomu je vybaveno LED osvětlením a nastavením intenzity a barvy osvětlení. Hodí se do koupelny, ložnice, šatny i chodby pro úpravu a zobrazení celkového zevnějšku.

Nastavení pomocí dotykového senzoru

Jak vybrat správné nástěnné zrcadlo? Především záleží na velikosti, námi nabízené zrcadlo má na výšku 145 cm, na šířku 45 cm a na hloubku 2,5 cm, což je ideální rozměr pro obraz celého těla. Nemusíte se při úpravách nikterak krčit, ohýbat nebo naklánět, protože je dostatečně veliké a stačí jej jen nainstalovat do vhodné výšky, k čemuž slouží závěsné háčky. Musíte jen umístění zrcadla naplánovat s ohledem na zásuvku a připojení do elektrické sítě pomocí integrovaného kabelu s certifikovanou zástrčkou pro použití v EU.

Dotykové a bezdotykové ovládání

Ovládání je buď pomocí dotykových tlačítek, která jsou přímo na zrcadle, nebo automaticky pomocí zabudovaného sensoru pohybu. Změnu ovládání děláte přímo na zrcadle. V režimu pohybového sensoru se zrcadlo rozsvítí, jakmile zachytí pohyb 60 – 80 cm před zrcadlem. Světlo zůstane rozsvícené po dobu 20 vteřin, pokud nebude před zrcadlem zaznamenán pohyb.

Výborné osvětlení za všech okolností

Líčení v brzkých ranních nebo naopak pozdních večerních hodinách, kdy světelné podmínky nejsou ideální? Zrcadlo umožňuje nastavení barvy osvětlení a také intenzity. U barvy lze nastavit teplou bílou (3000-3500 K), přirozenou bílou (4000-4500 K) nebo studenou bílou (6000-6500 K), pomocí senzoru LED osvětlení zcela vypnout, intenzitu svícení zvýšit nebo ztlumit s ohledem na okolní šero. Ovládání je snadné pomocí dotykového tlačítka přímo na zrcadle.

Kvalitní materiály a provedení

Zrcadlo je vyrobeno z prvotřídního skla v kombinaci se stříbrným hliníkovým rámem, životnost LED diod je 50 000 hodin. Zrcadlo se připojuje přívodním kabelem přímo do elektrické sítě 100-240 V. Voděodolnost vůči stříkající vodě zajišťuje IP44, vnější vrstva poskytuje povrchu zrcadla ochranu proti rozbití. Zrcadlo je nadto vybaveno systémem úspory energie a má velmi nízkou spotřebu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnová zrcadla
Rozměr: 145x45x2,5 cm
Ovládání: Dotykové tlačítko a pohybový sensor
Funkce: Nemlžící zrcadlo s topnou fólií
Napájení: Ze zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm před zrcadlem
Svítivost: 2400 lm

Ovládání zrcadla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz