Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Nezbytné vybavení domácnosti, které vám nesmí uniknout

Ukazuje se, že možná ani letos nebude ten pravý čas k cestování a trávení dovolených v zahraničí. Podle dat stále více Čechů v poslední době investuje do vybavení domácnosti. Nejspíš je to dáno tím, jak během pandemie trávili čas doma a měli čas řešit všechny nedostatky domácnosti nebo realizovat své sny. Vybavení domácnosti je smysluplná investice, která vám může výrazně zpříjemnit pobyt doma, kde se můžete hned cítit ještě lépe.  

 

Investujte do pracovního prostředí

Mnoho lidí si vyzkoušelo práci z domova a podle průzkumů v ní hodlají pokračovat, a to aspoň částečně. Pokud je to také váš případ, určitě se neobejdete bez dobrého pracovního vybavení. Jednou z nejdůležitějších věcí produktivního home office je bezesporu kvalitní kancelářské křeslo. Protože budete nejspíš u počítače trávit i několik hodin, je důležité abyste seděli pohodlně a nejlépe na ergonomicky tvarovaném křesle. Jedině tak se vyhnete problémům se zády a případně i deformaci páteře.  

Nevíte, jestli se opravdu vyplatí drahé kancelářské křeslo? Přečtěte si náš článek, kde vám ukážeme, proč se kvalitní kancelářské křeslo vyplatí. Vaše záda vám ve stáří poděkují.

Zvyšte hygienu ve své domácnosti

Pandemie nám ukázala, jak jsme náchylní k různým nemocem. Není to jen o virech, ale také o bakteriích a dalších mikrobech. Zkrátka udržovat hygienu bychom v domácnosti měli stále. Skvělým pomocníkem jsou v tom chytré spotřebiče, například bezdotykové odpadkové koše, které výrazně zvyšují hygienu v domácnosti. Nedochází ke kontaminaci různých věcí v domácnosti bakteriemi z koše, které normálně můžete na rukou roznést. Bezdotykového koše se ale nemusíte vůbec dotýkat.

 bezdotykový odpadkový koš hranatý 

Přečtěte si také, jaké další výhody má bezdotykové vybavení domácnosti. Uvidíte, že přínos je daleko větší než teď tušíte.

 

Samozřejmě je důležité mytí rukou – ne nadarmo to bylo jedno z doporučení, jak se vyhnout onemocnění covid-19. Mnoho virů a bakterií se nám drží na rukou. Abychom se jich efektivně zbavili, je nutné si umývat ruce. Pomocníkem jsou v tomto bezdotykové dávkovače mýdla, které se mohou snadno přeměnit také na bezdotykové dávkovače dezinfekce. Jednoduše pod ně dáte ruce a ony vám dají přesně odměřenou dávku, aniž byste se museli dotýkat nějakého tlačítka – další součást domácnosti, která zvyšuje hygienu. 

Dokonalá atmosféra a harmonie je základ

Někdy se zkrátka pracuje lépe v příjemném prostředí, a příjemné prostředí umí doma navodit aroma difuzéry. Krásně provoní vzduch a dokonce ho zvlhčí, takže se vám bude lépe dýchat. Aroma difuzéry můžete využít také k aromaterapii, díky tomu opravdu umí navodit klidnou a pohodovou až harmonickou atmosféru. Doporučujeme především ultrazvukové aroma difuzéry, které najdete také v naší nabídce. Jsou moderním a nejefektivnějším řešením, navíc jsou bezpečné oproti klasickým aroma lampám.

Chcete se o aroma difuzéru dozvědět víc? Ukážeme vám, jak vybrat aroma difuzér do domácnosti. Je to opravdu snadné.

Nezapomínejte na zdravý vzduch

Především ve starších zástavbách může být problém s vlhkostí a plísní. Všechny tyto nečistoty a bakterie se dostávají do vzduchu, který pak dýcháme. Problémem jsou ale také rušné ulice, velká města a podobně. Dýchat doma zdravý vzduch je proto nutné, kde toho můžeme docílit díky čističkám vzduchu. Dopřejte si luxus čistého vzduchu bez alergenů, bakterií, škodlivin a nečistot. Uvidíte, že se vám bude mnohem lépe dýchat a ihned poznáte ten zásadní rozdíl.

 

 

Bezdoteku.cz na FAVI.cz