Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den/ 27.3. - 1.4. dovolená

Mějte nohy v teple i během zimy díky kvalitnímu vyhřívanému oblečení

Vychutnejte si naplno všechny zimní radovánky díky vysoce kvalitnímu vyhřívanému oblečení, které vám zahřeje nohy za jakékoliv situace. Takové vyhřívané ponožky a vyhřívané vložky do bot se stávají mezi milovníky komfortu čím dál více oblíbené. Uvidíte, že jakmile je jednou vyzkoušíte i vy, zimu bez nich si už nebudete umět představit.

Hlavní benefity elektricky vyhřívaného oblečení

Vyhřívané oblečení je speciálně navrženo především na zimní venkovní aktivity. Napájení funguje pomocí baterie, kterou v případě vybití doma jednoduše nabijete. O samotné vyhřívání oblečení se starají uhlíková vlákna.

Naše elektricky vyhřívané oblečení většinou nabízí 3 různé režimy vyhřívání. Doba vyhřívání je závislá na velikosti akumulátoru a režimu vyhřívání oblečení. Zpravidla baterie vydrží vyhřívat 3 až 10 hodin.

Typy a varianty vyhřívaného oblečení

Na našem e-shopu vám nabízíme různé druhy elektricky vyhřívaného oblečení. Mezi nejoblíbenější kousky se řadí zejména vyhřívané čepice, neboť právě hlavou uniká z těla nejvíce tepla.

Vždy však doporučujeme začít základní vrstvou, a to příjemným vyhřívaným termoprádlem. Jelikož se jedná o základní vrstvu oblečení na vašem těle, je termoprádlo nejefektivnější v tom, aby vás zahřálo.

Nohy vám pak v zimě pomohou udržet v teple zejména vyhřívané ponožky a papuče a vyhřívané vložky do bot.

Obrázek2 

https://www.bezdoteku.cz/bezdoteku-vyhrivane-ponozky-podkolenky-savior-br-cerne-vel--m/

 

Vyhřívané ponožky a papuče

Vyhřívané ponožky a vyhřívané papuče představují jedinečné řešení, jak si udržet přes zimu nohy v teple za jakéhokoliv počasí. Vyhřívané papuče jsou oblíbené především proto, že je můžete pohodlně nosit doma, ale třeba také na hotelu, kde trávíte zimní dovolenou. Na první pohled totiž vypadají jako klasické papuče. A stejně tak je tomu i v případě vyhřívaných ponožek.

Vyhřívané podkolenky jsou vhodné na běžné nošení, na práci v zimě, a zároveň na sport. Můžete si je pohodlně nastavit na 3 teplotní režimy a vydrží vám nabité až 6 hodin. Jsou vyrobeny z organické bavlny, která je příjemná a prodyšná, takže nezpůsobuje nepříjemné pocení nohou.

Inovativní vyhřívané papuče, kterým se také často přezdívá vyhřívané bačkory, jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí udržet nohy v teple i během pobytu v interiéru. Vyhřívané papuče umožňují si nastavit 3 režimy vyhřívání a vydrží až 5 hodin.

 

Obrázek3

https://www.bezdoteku.cz/vyhrivane-bezdratove-vlozky-do-bot-vel--44-46-s-ovladanim-teploty-pomoci-ovladace-znacky-dr--warm/

Vyhřívané vložky do bot

Nohy v teple vám mohou udržet i vyhřívané vložky do bot. Výhodou elektricky vyhřívaných vložek do bot na dálkové ovládání je, že se zcela přizpůsobí vašemu chodidlu a vy cítíte pouze příjemné teplo. Můžete se tak s nimi vydat na procházku do přírody, na nákup nebo dokonce na běžky i lyže. Vyhřívané vložky jsou totiž vhodné i na sport.

Možná vás překvapí, že vyhřívané vložky do bot vydrží hřát až 6 hodin, a chrání vás tak proti nepříjemnému pocitu chladu skutečně hodně dlouho. Topné těleso je umístěno přímo ve vyhřívané vložce, kde zároveň najdete i baterii o kapacitě 1500 mAh. Výslednou hřejivost vložek do bot můžete snadno regulovat. Maximální teplotu je možné nastavit až na 50 °C.

https://www.bezdoteku.cz/vyhrivane-boty-savior-cerne-vel--42/

Vyhřívané boty

V neposlední řadě nesmíme opomenout ani vyhřívané boty, které se hodí do města i přírody a skvěle odolají větru i sněhu. Ve spodní části bot je rozvedený topný systém z karbonových vláken a napájení je zajištěné z dobíjecích polymerových baterií o kapacitě 2 200 mAh. Dobíjení je za pomoci nabíječky, která je součástí balení. Baterie se vkládají do kapsičky přímo do bot a topení se zapíná stiskem tlačítka na boční straně bot. Vnitřní stélka je ergonomická a vnitřek tvoří plyšová podšívka, která je příjemná na dotek a současně dobře izoluje. Pokud tedy i vás často trápí studení nohy, vyhřívané boty jsou pro vás zaručeně to pravé.

Vyhřívané oblečení je 100% bezpečné

Velkou obavou při nošení elektricky vyhřívaného oblečení bývá, zda je dostatečně bezpečné. Námi nabízené vyhřívané ponožky i vložky do bot jsou zcela bezpečné, mají potřebné certifikace a jsou otestované. Vyrábí ho renomovaná firma Savior, která se přímo na vyhřívané oblečení specializuje. Pokud se tedy i vy rozhodnete si elektricky vyhřívané oblečení pořídit, rozhodně se nemusíte ničeho obávat.

 

Bezdoteku.cz na FAVI.cz