Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den/ 27.3. - 1.4. dovolená

5 důvodů, proč si pořídit elektrický aroma difuzér

Jen máloco dokáže umocnit pocit domova tak, jako nádherná vůně linoucí se interiérem. Pořiďte si i vy domů kvalitní elektrický aroma difuzér do bytu, který krásně osvěžuje vzduch, zvlhčuje ho, a zároveň také čistí. Vůně aroma difuzéru navíc pomáhá navodit pohodu a harmonii, a tak je vhodný i k aromaterapii.

Různé typy aroma difuzérů

Aroma difuzérů existuje celá řada, proto není jednoduché vybrat ten správný. Volit můžete například mezi ultrazvukovým aroma difuzérem, ultrasonickým difuzérem nebo třeba sonickým difuzérem.

Ultrazvukový aroma difuzér je opravdu moderní a nabízí pokročilou technologii osvěžování vzduchu. Díky ultrazvukové technologii nedochází k zahřívání esenciálního oleje, a vonné molekuly tak nejsou poškozeny. Vůně je pak intenzivnější, ale přitom čistá, nedráždivá s maximem příjemných silic.

Ultrasonický aroma difuzér funguje podobně jako ultrazvukový aroma difuzér a oproti běžným vonným aroma difuzérům vytváří ultrasonický aroma difuzér jemné vibrace, které uvolňují směs vody s éterickým olejem do ovzduší místnosti. Ultrasonický aroma difuzér dokáže krásně provonět celou místnost, a navíc zvlhčuje vzduch, který se následně mnohem lépe dýchá.

https://www.bezdoteku.cz/bezdoteku-aroma-difuzer-starsky-200-ml/

V čem tkví jedinečnost elektrického aroma difuzéru?

Elektrický aroma difuzér má nespočet výhod, díky kterým si ho určitě oblíbíte i vy. Tohle je 5 hlavních benefitů aroma difuzérů:

Originální interiérová dekorace

Elektrické aroma difuzéry vám nabízíme v mnoha nejrůznějších designem, například v imitaci dřeva, díky čemuž se zároveň jedná o skvělý bytovým doplňkem, který perfektně padne do každé domácnosti. Pára, která z difuzéru vychází, navíc vypadá velmi efektivně a zaručeně upoutá pozornost každé vaší návštěvy.

Pozitivní vliv pro zdraví člověka

Elektrický aroma difuzér příjemně zvlhčuje vzduch, čímž napomáhá k lepšímu dýchání. Kromě vody do něj navíc můžete přidat několik kapek esenciálního oleje. Ten nejen, že nádherně provoní váš domov příjemnou vůní, ale zároveň má také nespočet skvělých účinků pro zdraví člověk. Například pomáhá ke kvalitnějšímu spánku, ulevit od bolesti či zlepšit náladu a zbavit se stresu.

Odpuzuje hmyz

Aroma difuzéry mají prokazatelně pozitivní vliv na naše zdraví a náladu. Pro hmyz, který se u nás doma usídlil, však mohou esenciálně oleje působit odpudivě. Obzvlášť vůně levandule a citronové trávy odežene komáry i další nezvané hosty velmi rychle.

Je bezpečný

Jelikož elektrické aroma difuzéry nepotřebují k uvolňování vůně svíčku, jsou velmi bezpečné i do domácností s dětmi a domácími mazlíčky, kde není otevřený plamen vítaný. Nemusíte se bát ani vylitého vosku, který dokáže napáchat nemalé škody. Díky elektrickému difuzéru se navíc neuvolňují do ovzduší látky spojené s hořením, ale jen příjemná pára.

Šetří vaši peněženku

Spočítali jste si někdy, kolik ročně utratíte za všemožné vonné svíčky, které váš byt stejně příliš neprovoní, pouze nepříjemně čoudí? Pokud investujete do kvalitního elektrického aroma difuzéru, máte po starostech. Jedinou vaší investicí budou esenciální oleje, které vám v porovnání se svíčkou vydrží vonět skutečně dlouho a mají blahodárné účinky na lidské zdraví.

Bezdoteku.cz na FAVI.cz