• 1 z 7
 

Aroma difuzér STARSKY 200 ml

Neohodnoceno
 

Kvalitní ultrasonicky aroma difuzér STARSKY vyčistí a zvlhčí vzduch,

s nádržkou s kapacitou 200 ml umožní až 6 hodin pohody, s podsvícením v 7 barvách.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 499 Kč
Ušetříte 1 009 Kč (–40 %)
1 490 Kč
1 231,40 Kč bez DPH
Kód produktu 331
Značka Bezdoteku
Kategorie Aroma difuzéry
Položka byla vyprodána...
 

Kvalitní ultrasonický aroma difuzér

Doby, kdy se pod pojmem aromaterapie skrývala zapálená svíčka v aroma lampě, jsou bohudík dávno pryč. Námi dodávaný aroma difuzér pracuje na bázi ultrazvukových vln, které rozbíjejí molekuly vody a vytváří studenou mlhu. Tím dochází ke zvlhčení a vyčištění okolního vzduchu. Při použití éterických olejů dochází k rozkladu na mikročástice bez použití tepla, čímž se uchovávají vonné, ale hlavně léčivé účinky olejů.

Až 6 hodin pohody

Aroma difuzér má kompaktní rozměry 115 x 155 mm, jeho použití je vhodné do prostor o rozloze 15 až 40 m² a nádobka na vodu je o objemu 200 ml, což vystačí na cca 6 hodin provozu (30 ml/hod). Velkou výhodou je, že lze aroma difuzér používat i v noci během spánku nebo při práci a učení, jeho chod je totiž maximálně tichý (do 35 db). Pro napájení se používá adaptér, který je součástí balení. A veškeré ovládání je vtěleno pouze do jednoho tlačítka na přední části přístroje.

Příjemný světelný doprovod

Dokonalou pohodu a příjemnou atmosféru dotváří i barevný podkres. Jemné barevné svícení na skleněnou kouli vrhá v přítmí příjemné tlumené světlo v 7 barvách, které lze nastavit na střídavý režim, případně si vybrat jednu konkrétní barvu. Veškeré použité materiály při výrobě aroma difuzéru prošly přísnou kontrolou, použité plasty splňují BPA free. Současně je zařízení zcela bezpečné, při jeho použití nehrozí riziko požáru, protože je vybaveno funkcí automatického vypnutí při nedostatku vody.

Rozměry 15 x 12 cm
Kapacita zásobníku na vodu 200 ml
Množství přeměněné tekutiny 30 ml/h
Váha 470 g
Materiál PP, sklo
Barva 3D efekt hvězd
Časovač 1hod/3hod/6hod/ON

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: