Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Chraňte svého mazlíčka před nepříznivým počasím vyhřívaným oblečkem pro psy

Zima se již nezadržitelně blíží a stejně tak, jako chystáte na nadcházející chladné období svůj šatník, měli byste myslet také na své čtyřnohé mazlíčky. Obzvláště pak tehdy, pokud váš pejsek miluje radovánky na sněhu nebo lítání po lese, ale v zimě se mu z důvodu nepřízně počasí nechce. Díky elektricky vyhřívanému oblečku SAVIOR mu bude teplo a může se vydovádět nehledě na počasí. Obleček se dodává v maskáčovém nebo šedém provedení ve velikostech S-XXXL.

https://www.bezdoteku.cz/vyhrivany-oblecek-pro-psy-savior-sedy-vel--l/

Vyhřívané oblečky pro psy do každého počasí

Vyhřívané oblečení je velmi oblíbenou součástí podzimního a zimního šatníku mužů, žen i dětí. Proč tedy nepořídit nějaký ten vyhřívaný kousek také svému psovi?

Vyhřívané psí oblečky jsou jedinečným oblečením pro všechny psy, které je chrání za jakéhokoliv počasí. Někteří psy nejsou uzpůsobeni do velkých mrazů a mohou snadno nastydnout. Vhodným řešením je vyhřívaný obleček pro psy, který je udrží v teple až do -30 °C.

Velkou výhodou vyhřívaných oblečků pro psy je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Kombinace polyesteru, bavlny a fleece z něj dělají dokonalý nepromokavý obleček pro psy, který je zároveň odolný proti větru. Můžete tak chodit na procházky i v zimě, když zrovna sněží a váš pes bude dokonale v teple.

https://www.bezdoteku.cz/vyhrivany-oblecek-pro-psy-savior-maskacovy-vel--l/

3 teplotní nastavení pro maximální pohodlí psa

Nepříjemné větrné a deštivé počasí s teplotami nad nulou nebo naopak -15 °C? Elektricky vyhřívaný obleček pro psa SAVIOR si poradí se studeným počasí a prohřeje tělo psa za všech okolností.

Topení je umístěno na středu zad a břicha, čímž je zajištěné teplo v centrální části těla. Navíc lze nastavit 3 různé teploty. Při nejvyšší teplotě (60 °C) vydrží baterie na jedno nabití až 4 hodiny, při nejnižších teplotách (40 až 45 °C) až 10 hodin. Napájení je z dobíjecích lithium-polymerových baterií o kapacitě 2200 mAh (7,4 V), které se dobíjejí pomocí nabíječky a vkládají se do kapsičky umístěné mimo dosah zubů psa.

https://www.bezdoteku.cz/vyhrivany-oblecek-pro-psy-savior-sedy-vel--l/

Maximální bezpečnost

Vyhřívané oblečení pro psy vyrábí renomovaná značka Savior, která má zkušenosti s vyhřívaným oblečením pro lidi. Obleček je samozřejmě zcela bezpečný a má všechny potřebné certifikace, takže se nemusíte ničeho obávat. Váš pes se v něm navíc bude cítit skutečně dobře

Velmi snadná údržba

Je po procházce obleček vašeho psa špinavý od rozbředlého sněhu nebo bláta? Nejprve odpojte baterie, vyjměte je z kapsičky a pomocí pracího prášku odstraňte skvrny a nečistoty. Při větším znečištění vložte do pracího sáčku a dejte prát do pračky na kratší režim s teplotou 30 °C bez použití bělidla nebo aviváže. Vyhřívaný obleček nikdy nesušte v sušičce.

Jestliže tedy i vy chcete svému pejskovi dopřát jenom to nejlepší, rozhodně se vyplatí do elektricky vyhřívaného oblečku investovat.

 

Bezdoteku.cz na FAVI.cz