Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den/ 27.3. - 1.4. dovolená

Kosmetická zrcátka jako nepostradatelný pomocník každé ženy

Kosmetické zrcátko představuje praktický doplněk všech žen, které si bez něj život už snad ani nedovedou představit. Se správným zrcátkem je každé líčení a péče o pleť o poznání snazší a příjemnější než kdy dříve. Buďte i vy sama sobě vizážistkou a doveďte vše k dokonalosti za pomoci vhodné kosmetického zrcátka.  


Kosmetická zrcátka na stůl i na stěnu

Při výběru nového kosmetického zrcátka si hned na začátek stanovte, kde budete svého pomocníka mít, a zda tedy sháníte stolní kosmetické zrcátko, nebo naopak zrcátko na zeď.  

Máte k líčení vyhrazeno jedno určité místo, které se zřejmě nezmění? Zvolte kosmetické zrcátko k montáži na stěnu. Pouze si dejte pozor na správnou výšku instalace, ať je vám líčení komfortní a zrcátko vám nepřekáží. Kosmetická zrcátka na zeď představují skvělé řešení do domácností s dětmi, neboť je nelze převrhnout ani shodit.

 

Naopak u stolního zrcátka je výhodou, že ho můžete používat kdekoliv v domě i mimo něj. Jednoduše si můžete zrcátko přenést tam, kde ho zrovna potřebujete.

 

TIP: Nevíte, které zrcátko si pořídit? Podívejte se na recenzi nejlepších zrcátek za rok 2022.

 

Kosmetické zrcátko s osvětlením

Každá žena moc dobře ví, že správné osvětlení je k perfektnímu líčení naprosto klíčové. Není proto žádným překvapením, že vůbec nejoblíbenější jsou v poslední době kosmetická zrcátka s LED osvětlením.

 

Které světlo je pro líčení a péči o pleť nejlepší? Samozřejmě to co nejvíc přirozené, tedy denní. Ne vždy jsou však denní světelné podmínky ideální, proto doporučuje si pořídit nástěnné nebo stolní zrcátko s osvětlením, které vám pomůže vyřešit problém s nedostatečným světlem snadno, rychle a efektivně.

 

V případě zrcátek s osvětlením, stejně jako u všech ostatních, si můžete vybrat, zda dáte raději přednost kulatému či hranatému kosmetickému zrcátku.

 

TIP: Víte, jak správně uchovávat bižuterii?

Proč vsadit na zrcátko s LED svícením?

Benefitů, proč je ideální si pořídit zrcátko se světlem, je hned několik. První výhodou je, že dokonale osvětlí váš obličej a líčení se rázem stane mnohem snazší. Bát se rozhodně nemusíte ani časté výměny vybitých baterek. Kromě zrcátek právě na tužkové baterie si totiž můžete pořídit kosmetická zrcátka s dobíjením pomocí USB. Jejich kapacita vystačí na desítky hodin svícení, díky čemuž jsou dokonale komfortní.

 

Osvětlení si navíc můžete u většiny zrcátek s LED svícením nastavovat podle libosti. Je tedy jen na vás, kterou intenzitu svícení si zvolíte.

Zvětšovací kosmetická zrcátka

Zvětšovací kosmetická zrcátka mnohem častěji používají ženy než muži. Nejraději je využívají na každodenní líčení a make-up, kdy díky nim dokáží snadno odhalit nedostatky své pleti a naprosto perfektně je zamaskovat. Pomocí zvětšovacích zrcátek jednoduše docílíte dokonalého vzhledu. Díky našemu e-shopu můžete vyzkoušet zvětšovací kosmetická zrcátka ještě dnes!

 

Obzvlášť vám pak doporučujeme vsadit na zvětšovací zrcátka s LED osvětlením. Nejenže vaši pleť krásně osvítí, ale navíc i dokonale uvidíte každý její detail i nedokonalost. Často tato zrcátka bývají ošetřena technologií proti mlžení pro ještě komfortnější použití.

Malá zrcátka do kabelky

Vynechat v našem výčtu kosmetických zrcátek rozhodně nesmíme ani kvalitní kapesní zrcátka. Jsou maximálně skladná, a tak je můžete využít také jako zrcátka do kabelky a bez problému se vejdou i do těch vůbec nejmenších tašek či ledvinek. Snadno pomocí nich můžete vytvořit perfektní make-up, rychle se upravit před pracovní poradou nebo například v autě. Alespoň jedno malé zrcátko do kabelky by u sebe vždy měla mít každá žena.

Bezdoteku.cz na FAVI.cz