Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Kosmetická zrcátka recenze 2022: které je nejlepší?

Zrcátka a kosmetická zrcátka jsou nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Existuje hned několik různých typů kosmetických zrcátek, ať už zvětšovacích, nemlžících se, osvětlených kosmetických zrcátek a podobně. Podívejte se na srovnání nejlepších kosmetických zrcátek na našem e-shopu v roce 2022. Ukážeme vám, jaké kosmetické zrcátko je u zákazníků nejoblíbenější.

zrcátka na líčení srovnání

Kosmetická zrcátka

Kosmetické zrcátko je praktickým doplňkem každé ženy, ať už doma nebo na cestách. Jen těžko si ženy dokáží představit každé ráno bez kvalitního kosmetického zrcátka. Ovšem ne každé kosmetické zrcátko je kvalitní. Víte, jak vybrat správné kosmetické zrcátko? Zaměříme se především na zvětšovací kosmetická zrcátka, protože právě ty jsou v poslední době mezi make-up zrcátky zdaleka nejoblíbenější.

K čemu je dobré zvětšovací zrcátko

Zvětšovací zrcátko je unikátní v tom, že dokáže zvětšit váš odraz v něm. Můžete tak mnohem lépe vidět různé detaily vaší pleti, které byste jinak neviděli. Využijete to právě při kosmetice. Zvětšovací zrcátka se vyrábějí různé velikosti – od malých, například kapesních zrcátek, po velké, které se většinou využívají v kosmetických salónech.

CTA_zrcatka 

Samotné zvětšení je pak různé. Nejčastěji se vyhledávají 10× zvětšující kosmetická zrcátka. Nicméně bez problému narazíte na zvětšovací zrcátko s menším zvětšením, ale naopak také s větším zvětšením. Například v naší nabídce je jedním z nejoblíbenějších právě 10× zvětšující kosmetické zrcátko. Je optimální a většinou dostačující

Jak vybrat zvětšovací zrcátko

Při výběru správného zvětšovacího zrcátka, je důležité se především zamyslet, kam chcete zvětšovací zrcátko umístit. Nabídka je pestrá a výběr se tak liší právě podle použití. Můžete mít volně stojící zvětšovací zrcátko, ale také zvětšovací zrcátko na zeď nebo dokonce do kabelky. Všechny typy mají své výhody a nevýhody. Záleží tak hlavně na vás a vašich preferencích. Výhodné je určitě mít jedno zvětšovací zrcátko doma a například druhé na cesty v kabelce.

jak vybrat kosmetické zrcátko

Vybírat byste také měli podle dalších parametrů, které u kosmetického zvětšovacího zrcátka očekáváte. Podle toho totiž může být jeho každodenní používání mnohem pohodlnější.

Osvětlení

Většina moderních kosmetických zrcátek je opatřena osvětlením. Jeho výhodou je, že zvětšovací zrcátko s LED osvětlením odhalí každé nesrovnalosti na vaší pleti. Nebudete tak muset řešit osvětlení, které například v koupelně nemusí být dostatečně silné, a navíc vrhá stíny. Přímé osvětlení LED zrcátkem, ideálně v denní bílé chromatičnosti, je nejlepší volbou.

Regulace osvětlení

Někdy ovšem může být LED osvětlení zrcátka až příliš silné. Pro takové případy je vhodné, pokud má zrcátko možnost regulovat jas. Ideálně pokud si jednoduše můžete nastavit jas přesně podle sebe. Na to si dejte u kosmetického zvětšovacího zrcátka pozor.

Nastavitelná výška

Mnoho žen si pochvaluje, pokud si u zvětšovacího zrcátka můžete pohodlně nastavit výšku. Samozřejmě například u cestovních zvětšovacích zrcátek to nepůjde. Nicméně doma je to vhodné, protože si můžete výšku zrcátka měnit podle toho, kde se zrovna rozhodnete své pleti věnovat. Zatímco v koupelně vám bude vyhovovat úplně jiná výška zrcátka než například za stolem.

Otáčení

Důležité je, aby se zvětšovací make-up zrcátko dokázalo otáčet kolem své osy. Natočení zrcátka je při make-upu nebo čištění pleti důležité. Dnes to většina kosmetických zrcátek umožňuje, přesto se o tom raději přesvědčte.

Napájení

Pokud má zvětšovací kosmetické zrcátko LED osvětlení, musí se také nějakým způsobem napájet. Zatímco dříve byly starší kosmetická zrcátka s osvětlením do zásuvky, dnes jsou většinou na klasické AA nebo AAA baterie, případně mají zrcátka vlastní baterii, která se dobíjí. Varianta na baterie je pohodlnější a vyhnete se dalšímu kabelu, který musí být zapojen v zásuvce.

Design

Design je samozřejmě čistě na vás. Rozhodně ho ale doporučujeme při výběru zvětšovacího kosmetického zrcátka brát v úvahu. Pamatujte na to, že kosmetické zrcátko musí dobře zapadnout do interiéru koupelny.

Druhy zvětšovacích zrcátek

Na trhu naleznete různé druhy make-up zvětšovacích zrcátek. Vybrali jsme pro vás ty nejrozšířenější z nich, abyste se lépe orientovali a věděli, které zvětšovací zrcátko si zvolit a také, jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Běžné kosmetické zrcátko

Běžné kosmetické zrcátko je obyčejné, nevyniká žádnou další funkcí, proto je také nejlevnější. Dnes už ho v nabídce neuvidíte často. Nicméně stále na něj můžete narazit. Takové kosmetické zrcátko nedoporučujeme a je lepší si připlatit za zvětšovací zrcátko s LED osvětlením, se kterým se mnohem pohodlněji nalíčíte.

Kosmetické zrcátko na zeď

Kosmetická zrcátka na zeď jsou taková zrcátka, která se připevní na zeď, většinou v koupelně. Jejich výhodou je, že jsou většinou větší, často i osvětlené. Na druhou stranu ale málokdy jsou zvětšovací a rozhodně si u nich nemůžete nastavit úhel podle toho, jak potřebujete.

Zvětšovací zrcátko s LED osvětlením

Klasické zvětšovací zrcátko s LED osvětlením je to nejlepší, co si můžete právě teď pořídit. Jednak je malé, takže ho můžete různě přenášet po bytě. Zároveň je osvětlené, takže dokonale vidíte detaily svého obličeje, navíc zvětšené. Zvětšovací zrcátko s LED osvětlením je nejoblíbenějším kosmetickým zrcátkem současnosti. Patří sem také stolní zrcátko s LED osvětlením.

Kosmetické zrcátko do kabelky

Unikátní, ale oblíbenou kategorií jsou potom kosmetická zrcátka do kabelky. Většinou jsou zvětšovací, ale samozřejmě nemají osvětlení. Vhodné jsou na cesty, když se potřebujete přelíčit a podobně. Kosmetická zrcátka do kabelky jsou skladná a rozhodně vám nezaberou téměř žádné místo. Nosí ho v kabelce snad každá žena.

kosmetické zrcátko do kabelky

 

Nejoblíbenější zrcátko u nás na e-shopu

Nejoblíbenějším zrcátkem, které si naše zákaznice zamilovali, je kosmetické make-up nabíjecí zrcátko s 16× LED osvětlením. Unikátní zvětšovací zrcátko 5násovným zvětšením je designově velmi povedené a vhodné téměř do každého interiéru. Bílé LED kosmetické zrcátko nabízí kvalitní osvětlení, které si navíc můžete regulovat.

Kosmetické make-up nabíjecí zrcátko s 16 LED, bílé osvětlení

Díky tomuto zvětšovacímu kosmetickému zrcátku budete vypadat dobře, a přitom nemusíte trávit hodiny líčením. Nejčastější problém u líčení je nedostatečné světlo. To vám naštěstí s našim kosmetickým make-up nabíjecím zrcátkem s 16 LED diodami nehrozí. Osvětlení je dostatečně kvalitní na to, abyste viděla každý detail své pleti. Diody vydávají jemné a přirozené světlo, které neoslňuje a příjemně vám ulehčí a zrychlí líčení nebo jiné kosmetické úpravy.

zvětšovací LED zrcátko 

Skvěle se hodí do koupelny i na stůl

Kosmetické zrcátko s osvětlením je zpracováno velmi moderně. Použit je tvrzený plast, aby dlouho vydrželo. Bílý design je neutrální a skvěle se hodí téměř do každého interiéru. Rozhodně zapadne do koupelny, kde můžete mít zvětšovací zrcátko trvale, případně není problém ho například přestěhovat do pokoje nebo do ložnice. Nijak interiér nenarušuje.

 CTA_recenze

Druhé přídavné zrcátko

Určitě oceníte druhé zrcátko, které můžete připnout na hlavní LED kosmetické zrcátko pomocí magnetu. Druhé zrcátko je menší a umožňuje vám věnovat se detailům, jedná se o 5× zvětšovací kosmetické zrcátko. Manipulace s ním je díky magnetu opravdu snadná.

Dlouhá výdrž, která vás nezradí

Abyste kosmetické zrcátko nemuseli stále nabíjet, stará se o jeho výdrž výkonná baterie s kapacitou 1000 mAh. Taková baterie vydrží desítky hodin svícení. Jakmile se vybije, můžete ji snadno nabít pomocí USB. Navíc tak můžete snadno zrcátko přenášet, kam budete potřebovat, protože není připojeno do zásuvky.

Bezdoteku.cz na FAVI.cz