Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den/ 12.2. až 18.2. Dovolená, všechny objednávky budou odeslány po víkendu 18.2.

Zrcátka do kabelky

Objevte kvalitní kapesní zrcátka. Jsou opravdu skladná, takže je můžete využít také jako zrcátka do kabelky, bez problému se vejdou i do těch nejmenších kabelek. Snadno s nimi můžete nanést make-up, nebo se rychle upravit úplně kdekoli, například v autě, před vstupem do kina, v práci a podobně. Malé kapesní zrcátko můžete s sebou nosit opravdu kamkoli.

#ShowMore#

Kapesní zrcátka: snadné líčení bez omezení

Přestože kapesní zrcátka jsou opravdu malá, aby se bez problému vešla do kapsy nebo do kabelky, nijak vás při líčení neomezují. Pořád se v nich velmi dobře uvidíte, nezkreslují a zvládnete se si s nimi nanést make-up jako s běžným stolním zrcátkem. Doporučujeme mimo jiné také zvětšovací kosmetická zrcátka, se kterým odhalíte každý detail svého obličeje.

Jednoduchý a elegantní design, snadné používání

Snažíme se nabízet pouze taková kapesní zrcátka, která vypadají elegantně. Jednoduchý design a stylové kousky určitě oceníte. Ať už kapesní kosmetické zrcátko použijete kdekoli, určitě se nebudete muset stydět. Jednoduše tak podtrhnete svou krásu, ať už jste kdekoli.

2 položek celkem
51jhI3irNEL. SL1000
495 Kč bez DPH
599 Kč

Otevírací kapesní zrcátko s LED osvětlením umožní úpravu vizáže na cestách za všech okolností, v praktické velikosti do kabelky a v odolném provedení.

Kód: 320
6185 bezdoteku kapesni led kosmeticke zrcatko bile
495 Kč bez DPH
599 Kč

Otevírací kapesní zrcátko s LED osvětlením umožní úpravu vizáže na cestách za všech okolností, v praktické velikosti do kabelky a v odolném provedení.  

Kód: 319
Bezdoteku.cz na FAVI.cz