Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den/ 12.2. až 18.2. Dovolená, všechny objednávky budou odeslány po víkendu 18.2.

Automatický vrhač míčků iDogmate Small

Kód: 312
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Automatický vrhač míčků pro malé psy umožňuje vrhat míčky na 4 různé vzdálenosti,

s dobíjecími bateriemi na venkovní použití a dálkové ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aport je důležitým cvikem

Aportování je pro psy velmi důležité, nejedná se pouze o psí zábavu. Naučit psa správně aportovat je nezbytné pro jeho vývoj a nepostradatelný cvik při výcviku poslušnosti. A pravdou je, že když už se aportování pes naučí, většinu psů tato aktivita neskutečně baví a vyžadují ji při každé procházce nebo venčení. Proč jim tedy neumožnit dlouhotrvající zábavu na zahradě nebo louce pomocí automatického vrhače, kterým lze míčky házet ve vzdálenostech od 3 do 9 metrů?

Ideální velikost pro menší psy

Představovaný automatický vrhač míčků je určen pro malá plemena, případně štěňata. Míček je k tomu uzpůsoben, vzhledově sice připomíná tenisový, je však menší s průměrem 4,5 cm. Povrch míčku je plstěný, což umožňuje nošení v tlamě, ale měkký materiál nepoškozuje psům zuby. Vzdálenost lze na stroji nastavit ve 4 variantách – 3, 6, 9 a 10,5 metru. Možné je také nastavit náhodný výběr vzdáleností, pro pejska je to o to větší zábava, protože dopředu neví, kam míček spadne.

Až 250 vrhů na jedno nabití

Dá se říci, že s automatickým vrhačem míčků si pes užije nikdy nekončící zábavu. Na jedno plné nabití baterie totiž umožní stroj až 250 vrhů. Přístroj je však možné také připojit pomocí AC adaptéru do elektrické sítě, aby vrhy měly požadovanou vzdálenost. Kromě toho je stroj vybaven automatickým šetřičem energie v případě nečinnosti. Vrhač se dodává včetně 3 kusů míčků, které se pokládají do velké násypky v horní části automatu. To pochopí velmi rychle i váš pejsek, protože správné vrácení mu umožní další zábavu při aportu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chovatelství
Vzdálenost odpalu: 3, 6 a 9 metrů a random
Napájení: Ze sítě nebo na přiloženou baterii
Počet odpalů: Ze sítě neomezeně, na baterii 250 odpalů
Počet míčků: 3 ks o průměru 4,5 cm
Použití: Doma i venku
Rozměr: 19 x 20 x 16 cm
Hmotnost: 1,4 kg
Ovládání: Ruční nebo dálkové ovládání (součástí balení)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz