Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Automatický vrhač míčků iDogmate Big

Kód: 313
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Automatický vrhač míčků pro velké psy umožňuje vrhat míčky 3 velikostí na 4 vzdálenosti,

s dobíjecími bateriemi na venkovní použití, na dálkové ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbený aport

Který pes nemiluje aportování klacku nebo míčku? Pro psy je to zábava, zároveň je aportování důležitým milníkem ve vývoji a výchově psa, což platí nejen při sportovním výcviku, ale i při tom běžném. Po samotném nácviku je aportování pro psa vhodnou aktivitou, trénuje si tím nejen postřeh, ale i fyzickou zdatnost. Automatický vrhač míčků je proto ideální možností tréninku. A to ne ledajakého!

3 druhy míčků, 4 vzdálenosti

Svému čtyřnohému příteli totiž můžete pořídit až 3 druhy míčků, které je možné automatem házet. Jedná se o míčky o průměru 6,35 cm, které mohou být plstěné (obdobné tenisovým), pěnové (hmota na bázi durafoam) nebo spletené z bavlněných lanek. Tento typ automatického vrhače je určený pro větší psy od cca 15 kg váhy. Všechny typy míčků je možné vrhat na 4 možné vzdálenosti – 3, 6, 9 a 12 metrů. Lze také nastavit náhodný výběr vzdálenosti vrhu, pro psa je to o to větší zábava, protože dopředu neví, kam míček spadne.

Na baterii nebo do sítě

Automatický vrhač lze jednoduše přenést v tašce, při venkovním použití funguje na dobíjecí Li-ion baterie. Na jeden dobíjecí cyklus je schopen až 250 hodů míčkem. Současně lze připojit přístroj pomocí AC adaptéru do elektrické sítě, což zajistí vyšší přesnost hodů na větší vzdálenosti. Pro delší výkon baterie je chod zabezpečen automatickým šetřičem energie. Stroj se lehce ovládá pomocí dálkového ovládání, které se dodává včetně 3 míčků. Použití je také nadmíru snadné, stačí zapnout, do velké násypky v horní části nasypat míčky a nastavit vzdálenost vrhu. A nebojte, aport se brzy naučí pejsek vracet do násypky sám, s radostí tak může totiž běžet za dalším vystřeleným míčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chovatelství
Vzdálenost odpalu: 3, 6, 9 a 12 metrů a random
Napájení: Ze sítě nebo na přiloženou baterii
Počet odpalů: Ze sítě neomezeně, na baterii 250 odpalů
Počet míčků: 3 ks o průměru 6,5 cm
Použití: Doma i venku
Rozměr: 34 x 34 x 25 cm
Hmotnost: 4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz