Vyhřívané oblečení, Strana 8

Vyhřívané oblečení je oblíbenou součástí podzimního a zimního šatníku. Nakupte si u nás kvalitní a odolné vyhřívané oblečení, se kterým budete maximálně spokojeni. Zaměřujeme se na cenově dostupné vyhřívané oblečení, které vás v zimě zahřeje na několik hodin – zpravidla až na 10 hodin. O vaše zahřátí se starají uhlíková vlákna. Vyhřívané oblečení je zcela bezpečné, nemusíte mít strach.

Elektricky vyhřívané oblečení

Vyhřívané oblečení je navrženo především na zimní venkovní aktivity, jako oblečení do zimy. Napájení funguje pomocí baterie, kterou v případě vybití doma jednoduše nabijete. O samotné vyhřívání oblečení se starají uhlíková vlákna. Naše elektricky vyhřívané oblečení většinou nabízí 3 různé režimy vyhřívání. Doba vyhřívání je závislá na velikosti akumulátoru a režimu vyhřívání oblečení. Zpravidla baterie vydrží vyhřívat 3 až 10 hodin.

Použití vyhřívaného oblečení

Vyhřívané oblečení využijete jako oblečení do zimy, ať jsou to procházky, sport nebo třeba práce venku. Často se toto elektricky vyhřívané oblečení využívá jako oblečení na běžky. Splňuje vše, co by správné oblečení na běžky nebo na lyže mělo mít. Především je kvalitní a odolné. Často má i speciální odvodňovací vrstvy, nepromokavou ochranu nebo další vymoženosti, jako odolný nylonový zip, komfortní kapsy a především pohodlný střih. Vždy doporučujeme začít základní vrstvou, a to vyhřívaným termoprádlem.

 

Nejprodávanější

   
 • 5708 bezdoteku vyhrivane bezdratove vlozky do bot vel 35 37 s ovladanim teploty pomoci ovladace znacky dr warm Kód: 138
  Vyhřívané bezdrátové vložky do bot vel. 35-37 s ovládáním teploty pomocí ovladače značky Dr. Warm
  Skladem (> 5 ks)

  Spolehlivé vyhřívané vložky do bot velikosti 35-37 značky dr. Warm, které můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače a regulovat tak bezdrátově intenzitu vyhřívání. Maximální teplota je 50 °C a vydrží až 6 hodin. Naše vyhřívané vložky do bot jsou vhodné do práce, na sport i volnočasové aktivity. Jednoduše vás zahřejí kdekoli a kdykoli.

  3 599 Kč (–31 %)
  2 065,29 Kč bez DPH
  2 499 Kč
  Záruka: 24

Stránka 8 z 8 - 106 položek celkem