Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

5 DŮVODŮ, PROČ SI POŘÍDIT SPRCHU NA ZAHRADU

Zahradní sprcha je skvělá především v letních měsících, a to hlavně jako osvěžení. Zároveň ale může být skvělým pomocníkem na zahradě. Ideální je zahradní sprcha na hadici, kterou snadno připojíte ke vodovodní síti. Sprcha na zahradu má ale mnohem více výhod, které nejsou na první pohled viditelné. Prozradíme vám jeden důvod po druhém, proč se zahradní sprcha vyplatí.

1.   Osvěžení v letních dnech

Většinou každého hned napadne, že zahradní sprchy jsou skvělým osvěžením, pokud je příliš horko. Samozřejmě, přesně proto si je většina lidí také kupuje. Dnes už zahrady slouží především k relaxaci, se kterou je spojeno také opalování. Není nic příjemnějšího, než své rozpálené tělo ochladit zahradní sprchou. Takové osvěžení je v horkých letních dnech k nezaplacení.

2.   Ušetříte za bazénovou chemii

Pokud máte bazén, je kvalitní sprcha na zahradu nutná. Můžete ji použít jako zahradní sprchu k bazénu. Pokud se budete pravidelně před vstupem do bazénu sprchovat, ušetříte za čištění vody v bazénu a za bazénovou chemii, která není levná. Jestliže se před vstupem do zahradního bazénu nesprchujete, přenesete do něj zhruba o 70 % více nečistot – to se zásadně podepíše na kvalitě a čistotě vody.

3.   Snadno ji umístíte na zahradu nebo terasu

Přestože má zahradní sprcha v názvu zahradu a mohli byste snadno usoudit, že je vhodná pouze jako sprcha na zahradu, není to pravda. Například naše dřevěná zahradní sprcha je sice primárně určena na zahradu, ale bez problému může být jako skvělé osvěžení na terase nebo jinde. Je poměrně snadno přenosná a lehce ji napojíte ke zdroji vody.

4.   Zbaví vás nečistot

Zahradní sprcha na hadici je ale především praktická. Cokoli budete potřebovat na zahradě rychle opláchnout, ať už jsou to špinavé ruce, ovoce, zelenina, zahradní nářadí a podobně, všechno to snadno zvládne zahradní sprcha na hadici. Nemusíte tak složitě chodit k jinému zdroji vody a například si tak zanášet nečistoty do chalupy.

5.   Můžete s ní zalévat zahradu

Výhodou toho, že máte na zahradě sprchu, je také možnost snadno zalévat zahradu. Jednoduše ke sprše připojíte hadici a můžete zalévat, co bude potřeba. Je to mnohem pohodlnější, než například chodit s konví přes celou zahradu k jinému zdroji vody. Zahradní sprcha na hadici je univerzální a výhodná v mnoha ohledech.

Bezdoteku.cz na FAVI.cz