Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Jaké si vybrat vyhřívané oblečení na zimu? Objevte trendy tohoto roku

Vyhřívané oblečení je v poslední době stále více oblíbené. Během poslední doby se stalo nepostradatelnou součástí šatníku. Rozhodně by nemělo chybět nikomu, kdo dělá zimní sporty nebo pracuje venku v mrazech. Elektricky vyhřívané oblečení vám vydrží celý den a skvěle vás zahřeje za každé situace. Jakmile ho jednou zkusíte, budete si ho brát s sebou vždy, když klesne teplota.

vyhřívané oblečení

Proč se takové oblečení vyplatí?

Jedním z hlavních důvodů, proč byste si měli pořídit vyhřívané oblečení, je samozřejmě pohodlí v zimních dnech. Jak už jsme zmínili, hodí se především pro všechny, kteří tráví v zimě venku mnoho času. Ovšem vyplatí se také pro všechny takzvaně zimomřivé, kteří mají i doma stále studené nohy. Tento typ oblečení vás dokonale zahřeje za každé situace.

Jaké u nás můžete koupit druhy vyhřívaného oblečení?

Na našem e-shopu najdete různé druhy vyhřívaného oblečení, které navíc stále rozšiřujeme. Jedním z nejoblíbenějších kousků jsou bezesporu vyhřívané vložky do bot. Výhodné jsou především proto, že přes chodila uniká mnoho tepla – takže pokud je příjemně zahřeje, nejen, že tepla bude unikat méně, ale navíc se budete cítit dokonale v teple. Vyhřívané vložky do bot jsou základ.

Další oblíbenou a hlavně nepostradatelnou součástí vyhřívaného oblečení, které má největší efekt, když teplota klesne, je vyhřívané termoprádlo. Samotné kvalitní termoprádlo dokáže v zimě skvěle zahřát a vyhřívané termoprádlo o to víc. Hodí se například, pokud pracujete venku, ale také pro turisty nebo sportovce. Zákazníci si vyhřívané termoprádlo oblíbili především na lyže, běžky a jiné zimní sporty.

TIP: Na lyže určitě využijete také vyhřívanou lyžařskou kuklu, je například mnohem lepší než čepice a v lyžařské helmě je tak pohodlná, že ji skoro nebudete vnímat, kromě tepla, které vydává.

Vyhřívané rukavice: ideální třeba na motorku

Vyhřívaného oblečení však nabízíme mnohonásobně víc. Právě na zimní sporty se skvěle hodí také vyhřívané rukavice nebo vyhřívané ponožky. Především rukavice můžete využít například na motorku. Vyhřívané rukavice na motorku jsou dobrou volbou pro všechny motorkáře, kteří vyrážejí na motorce hned, jakmile se zlepší počasí a je to bezpečné. Díky vyhřívaným rukavicím neztratíte cit v prstech – právě to může být na motorce velmi nebezpečné.

Vyhřívané mikiny

Oblíbené jsou také vyhřívané mikiny, které můžete využít podle své potřeby. Jsou vyrobeny z příjemného a kvalitního materiálu, především z bavlny. Právě díky bavlně jsou vyhřívané mikiny dokonale pohodlné. Příměs polyesteru jim pak dává své unikátní, především odolné vlastnosti, aby mikiny dlouho vydržely.

Vyhřívané oblečky pro psy

Jedinečné jsou u nás vyhřívané oblečky pro psy. Pořiďte svému čtyřnohému mazlíčkovi unikátní vyhřívaný obleček pro psy, díky kterému bude v teple i přes zimu. Zvlášť menší psi a ti, kteří nemají dostatek teplé srsti, mohou být v zimě náchylní na teplotu, která je mnohdy i dost nízko pod nulou. Stejně jsou na tom také ti psi, kteří žijí po celý rok v bytě. Vyhřívaný obleček pro psy je tak ochrání před mrazy a případnými zdravotními komplikacemi.

Vyhřívané oblečení pro psy

Zkušenosti a recenze vyhřívaného oblečení

Podle našich zkušeností, které máme přímo od našich zákazníků, je vyhřívané oblečení kvalitní a pohodlné. Průměrné hodnocení našeho vyhřívaného oblečení jsou 4 hvězdičky z 5, tedy okolo 85 % spokojených zákazníků.

Časté otázky k vyhřívanému oblečení

Jak ohřev v oblečení funguje?

Funguje díky baterii, kterou s sebou musíte nosit. Není ale nijak těžká a prakticky o ní ani nevíte. Baterie je umístěna někde u oblečení, například ve speciální kapse na místě, kde ničemu nevadí. Je možné ji vyndat a poté pohodlně dobít. Baterie je s karbonovými vlákny, které se starají o vyhřívání, propojena pomocí kabelu, který je možné také pohodlně schovat nebo odepnout.

Je to bezpečné?

Naprosto, námi prodávané vyhřívané oblečení značky Savior je naprosto bezpečné a má certifikaci. Nemusíte mít žádný strach. Napětí v baterii ani není tak vysoké (7,4 V), aby se cokoli stalo. Nemusíte mít jakékoli obavy.

Jak dlouho mě takové oblečení bude hřát?

To záleží především na režimu, který u vyhřívaného oblečení zapnete. Většina nabízí 3 různé režimy vyhřívání. První režim vyhřívá zhruba na 30 % a vydrží 5–6 hodin. Pokud zapnete maximální vyhřívání (60 °C), potom vydrží funkční okolo 3 hodin – samozřejmě ale záleží na velikosti baterie.

Funguje elektricky vyhřívané oblečení bezdrátově?

Ano, většinou je baterie umístěna v kapsičce, takže o ní vůbec nevíte a nijak vás neomezuje. Například vyhřívané vložky fungují bezdrátově. Často je ovládání ale přímo součástí oděvu.

Mohu oblečení prát?

Ano, není to žádný problém. Jednoduše vyjmete baterii a můžete oblečení prát stejně jako jakékoli jiné oblečení. Jen není vhodné používat bělidla nebo změkčovače a ideálně byste měli prát na šetrný program.

Bezdoteku.cz na FAVI.cz