DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Vodní mlha Profi pro 8 slunečníků se boční tyčí

Kód: 500
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
39 999 Kč –25 %
16 Hnědá mašina
39 999 Kč –25 % 29 999 Kč 24 793 Kč bez DPH
Skladem v České republice (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Vodní mlha pro slunečník se středovou tyčí umožňuje klimatizovat vzduch pod slunečníkem pomocí chladivé mlžné páry a snížit pocitovou teplotu až o 8 °C.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobrý slunečník je základ pro letní posezení na zahradě, ale dokáže chránit pouze před bodavými slunečními paprsky. Naproti tomu mlžící systém funguje jako lokální klimatizace ve venkovním prostředí a pomocí trysek a vodní páry může ochladit okolní vzduch až o příjemných 8 stupňů Celsia, což oceníte v úmorných vedrech, kdy teploměr atakuje čtyřicítky. Jednoduchý systém lze nadto použít na jakýkoli slunečník se středovou tyčí.

Příjemná a chladivá mlha

Během letních veder nemusíte zůstávat doma ve stínu žaluzií nebo se dokonce schovávat ve sklepě. Naopak, díky systému na chladivou vodní páru můžete trávit čas na zahradě, na balkoně nebo na terase pod slunečníkem, na který se snadno nainstaluje mlžící systém. Jedná se o lokální klimatizační jednotku ve venkovním prostředí, která funguje na základě vysokotlakého vytváření studené vodní mlhy. Nemusíte se však obávat, že byste seděli v mokru, molekuly vody jsou natolik miniaturní, že se jedná o chladivou páru, která dokonale v horku osvěží.

Lehounké mžení pomocí vysokotlakého zařízení

Jakým způsobem dochází ke generování vodní páry? Pomocí vysokotlakého zařízení, které stačí připojit k přívodu vody. Systém po zapnutí rozprostírá pomocí trysek do okolí molekuly vody, které jsou o průměru 3-7 μm. Jedná se o lehounké mžení, které nezpůsobuje vlhnutí oblečení nebo položených věcí pod slunečníkem, protože v horku se voda okamžitě odpařuje. Pomocí této vodní mlhoviny dochází pouze k ochlazení okolního vzduchu pod slunečníkem.

Konstantní výkon a snadná manipulace

Instalace mlžícího systému je nadmíru snadná, protože se připevňuje přímo na slunečník se středovou tyčí, je tak zaručena jeho stabilita i ideální plocha pro rozprašování pomocí 8 trysek, které jsou umístěny na středovém kroužku v horní části pod plachtou. Celý systém lze ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu. Slunečník lze složit včetně rozprašovacího systému běžným způsobem. Tlakový generátor se připojuje pomocí kabelu do elektrické sítě (220 V).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovaní
Tlak čerpadla: 70 bar, 1000 PSI
Příkon: 250W
Spotřeba vody: 2 l/min
Velikost kapek vody: 7 mikronů
Plocha na ochlazení: 150 m2
Snížení teploty v dané oblasti: až 8°C
Délka připojovací PA hadice: 40 m (nylonová 6,35 mm (1/4´´))
Počet trysek: 8x 8 ks
Ovládání: Mobilní aplikace nebo ručně na zařízení
Hlučnost: 56 dB
Balení obsahuje: Zařízení a set pro 8 slunečníků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz