Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den/ 27.3. - 1.4. dovolená

Vodní mlha Profi pro 2 slunečníky s boční tyčí

Kód: 494
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
26 999 Kč –37 %
10 Modrá mašina
26 999 Kč –37 % 16 999 Kč 14 049 Kč bez DPH
Skladem v České republice (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Vodní mlha pro slunečník s boční tyčí umožňuje ochlazovat vzduch pod sluneční clonou pomocí chladivé mlžné páry a snížit pocitovou teplotu až o 8 °C.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posezení pod slunečníkem na zahradě patří mezi nejoblíbenější letní kratochvíle. Někdy je ale i pod ním pěkně horko. Co s tím? Jednoznačně pomůže systém vodní mlhy, který funguje jako lokální venkovní klimatizace. Chladivá vodní pára ochladí vzduch pod slunečníkem až o neskutečných 8 stupňů Celsia a odpočinku tak nebudou úmorná vedra stát v cestě. Velmi jednoduchý systém lze namontovat na jakýkoli slunečník s boční tyčí.

Chladivě příjemná mlha

Příšerná vedra, kdy rtuť teploměru atakuje čtyřicítky? Nejvyšší čas zapnout generátor vodní mlhy, který připomíná klimatizaci. V tomto případě ale ve venkovním prostředí, kdy pomocí trysek se rozptyluje do okolí chladivá vodní mlha. Vše funguje na základě vysokotlakého generátoru, který proměňuje vodu na titěrné molekuly vody, které ochlazují daný prostor pod slunečníkem. Použití je možné na slunečník s boční tyčí na balkoně, na terase nebo na zahradě nebo jednoduše tam, kde je potřeba osvěžení v horkém letním počasí.

Pro příjemné domácí posezení i na terasy hotelů

Chladivá vodní pára se generuje pomocí vysokotlakého zařízení, které se připojuje k přívodu vody a do běžné elektrické sítě. Pomocí nainstalovaných trysek pak dochází k rozptýlení molekul vody o průměru mezi 3 a 7 μm do okolí, což přináší ochlazení prostoru pod slunečníkem až o pocitových 8 °C. Lehké mžení nadto nezpůsobuje namoknutí oděvů nebo jiných materiálů, protože v horku se miniaturní molekuly vody okamžitě odpařují. Systém se doporučuje pro použití v domácnosti i v komerčních prostorách, na terasách kaváren či hotelů.

Snadná instalace a jednoduchá manipulace

Systém je určený pro každodenní použití, je vyrobený z odolných a certifikovaných materiálů (TÜV CE). Rozprašování je zajištěno pomocí 8 trysek. Instalace je velmi snadná, obdobně jako ovládání, které je možné pomocí aplikace v mobilním telefonu. Slunečník lze složit nehledě na instalovaný systém, protože je adaptabilní. Tlakový generátor se připojuje do běžné elektrické sítě pomocí napájecího kabelu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovaní
Tlak čerpadla: 55 bar, 786 PSI
Příkon: 120W
Spotřeba vody: 0,5 l/min
Velikost kapek vody: 7 mikronů
Plocha na ochlazení: 35 m2
Snížení teploty v dané oblasti: až 8°C
Délka připojovací PA hadice: 5m (nylonová 6,35 mm (1/4´´))
Počet trysek: 8 ks
Ovládání: Mobilní aplikace nebo ručně na zařízení
Hlučnost: 50 dB
Balení obsahuje: Zařízení a set pro 2 slunečníky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz