Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Robotický čistič oken Liectroux 1080

Kód: 501
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
9 999 Kč –35 % 6 499 Kč 5 371 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Robotický čistič oken s inteligentním ovládáním rychle a zcela dokonale hloubkově vyčistí všechna okna nebo skla v domácnosti na jedno stisknutí tlačítka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komu by se chtěla čistit okna? Jedná se o nezáživnou a zdlouhavou práci, k tomu bez jasného výsledku. Po mytí nevypadají vůbec čistě, často je hyzdí různé šmouhy. Řešení je nasnadě, robotický čistič oken zvládne dokonale hloubkově vyčistit veškeré skleněné plochy v domácnosti, okna, dveře nebo sprchový box během chvilky. Pracuje sám a automaticky na základě stisknutí jediného tlačítka!  

Systém pro automatické mytí oken

Jak ušetřit čas, a přitom mít domácnost čistou jako klícku? Robotický čistič oken ušetří dlouhé hodiny drhnutí okenních skel, která nehledě na strávený čas nebývají dokonale vycíděná. Robot se o vše postará díky několika různým režimům a pracuje samozřejmě ve vertikální poloze. Nezáleží ani na tloušťce skla, robot zvládne vyčistit běžné okenní tabule, zrcadla nebo zrcadlové stěny, výlohy, skleněné dveře nebo sklo ve sprchovém koutě. Pro zajištění bezpečnosti je přístroj vybaven senzorem proti pádu a senzorem pro detekci okrajů.

S inteligentním řídícím systémem

Jak je možné, že robot zvládne pracovat efektivně jen na základě stisknutí jediného tlačítka? Zařízení je osazené čipem s inteligentní řídící jednotkou a šestiosým senzorem zrychlení, k tomu je vybavený 360stupňovým vedením koleček. Snadno tak vyčistí jakoukoli skleněnou plochu během chvilky a dokáže na rozdíl od běžných lidí pracovat též velkých výškách. Robot se ovládá pomocí dálkového ovládání a zvládnou jej uvést v chod i senioři, ale použití je možné také s aplikací pomocí chytrého mobilního telefonu.  

S výkonnou baterií

Robotický čistič umožňuje hloubkové čištění všech skleněných ploch díky vestavěné paměti a bezkomutátorovému motoru, což umožňuje efektivní pracovní výkon bez duplikace již vyčištěných ploch a průmyslové sání nečistot z hladkého povrchu. Vysoký výkon je možný díky výkonné baterii, která je napájená z až 6,5 metru dlouhého kabelu, který je součástí balení stejně jako adaptér. Přístroj se dodává včetně dálkového ovládání a návodu k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotický čistič oken
Sací síla: 2800 Pa
Rychlost čištění: 2,2 min/m2
Rozměr: 23 x 23 x 9,3 cm
Ovládání: přiložený ovladač nebo Smartphone
Výkon: 80 W
Počet čistících módů: 3 - N/Z/N+Z (tvar dráhy)
Hmotnost: 1,4 kg
Maximální mycí plocha: 6 x 6 m
Délka napájecího kabelu: 6,5 m (2,5 + 4 m)
Položka byla vyprodána…

Robotický čistič oken Bezdoteku.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz