Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Mluvící výukové kartičky po malé děti Let's Talk

Kód: 607
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
899 Kč –58 %
cz 89B324D1 1205 442A 968A 68B004D33E77 31847 000016C873928C0C
899 Kč –58 % 369 Kč 305 Kč bez DPH
Skladem v České republice (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Čtečka karet s anglickými slovíčky pomůže nejmenším dětem s učením cizího jazyka, výhodou je snadné používání a možnost učit se hrou kdykoli během dne.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy začít s výukou angličtiny? V předškolním věku nebo počkat s cizím jazykem až na školní vzdělávání? Přihlásit dítko do kurzů angličtiny? Začít se může v domácím prostředí a zcela jednoduše s pomocí výukových karet. Tyhle vzdělávací kartičky ale nejsou obyčejné! Vkládají se do čtečky, která správně vysloví zobrazené slovo. Děti si tak mohou hrát, a přitom se učit jednotlivá anglická slovíčka!

Vzdělávací kartičky se čtečkou

Oči upřené do modré obrazovky? To je věc, kterou si nikdo z rodičů rozhodně nepřeje. Ale jak v dnešní době naučit děti pořádně anglicky, aniž by se musely dlouhé hodiny dívat na tablet nebo na obrazovku chytrého telefonu? Čtečka vzdělávacích karet funguje zcela jinak, děti vkládají plastové kartičky s obrázky a zařízení dané slovo přečte anglicky se správnou výslovností. Výuka propojuje jemnou motorikou spolu s kognitivními funkcemi mozku, což je ideální metoda učení pro nejmenší děti.

Čtyři kategorie karet

Do čtečky se vkládají obrázkové karty, které jsou velikosti 6 x 9 centimetrů, hodí se proto do dětské ručičky. Nemohou se snadno poničit nebo zohýbat, protože jsou vyrobené z odolného ABS plastu. Balení obsahuje 112 karet, které jsou oboustranné. Vkládají se do široké zdířky ve čtečce, přičemž se řadí podle barev do čtyř různých kategorií. Zelené zobrazují potraviny, modré dopravní prostředky, žluté zvířata a fialové zase členy rodiny. Samozřejmě nechybí ani různé každodenní činnosti nebo předměty běžné potřeby.

Pro zlepšení koncentrace

Má vůbec smysl učit už nejmenší děti cizímu jazyku? Na tuto otázku existuje jediná odpověď – ano. Děti totiž nasávají vědomosti jako houby, proto vůbec nevadí, že ještě nemluví plynně svou mateřštinou, i přesto se mohou s úspěchem učit anglicky. Získané poznatky totiž využijí v pozdějším věku, kdy mohou dále prohlubovat své znalosti. Pravidelným učením se navíc u předškolních dětí zlepšuje soustředění a zlepšuje se fungování mozkových funkcí. Zařízení se dobíjí pomocí USB konektoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Množství kartiček: 112 ks
Velikost přístroje: 11x2x9 cm
Velikost kartičky: 6x9 cm
Jazyk: Anglický
Nabíjení: USB
Váha: 200 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz