DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

LEDSolar veřejně osvětlení pouliční lampa 60W, se senzorem, bezdrátové, iPRO, studená barva

Kód: 519
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem v České republice (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Venkovní LED solární svítidlo se 120 diodami a se senzorem pohybu je ideální pro zajištění bezpečnosti v okolí rodinného domu, na zahradě nebo u garáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečí za všech okolností? S výkonným 120 LED solárním svítidlem snadno! Na trhu se nenajde příliš modelů, které by disponovaly takto vysokým výkonem v podobě 60 W. Toto svítidlo je nadto vybavené senzorem pohybu PIR, což je ideální pro oblasti s nedostatkem pouličního osvětlení. Ba co víc, toto svítidlo je zcela bezúdržbové a naprosto nezávislé na elektrické síti, protože se dobíjí denním slunečním svitem.

Tma láká nekalé živly

Co si budeme namlouvat, pod rouškou tmy se vkrádají do rodinných domů zloději, ale nenechavcům neujde ani garáž nebo přístřešek či zahradní domek s nářadím a dalším vybavením. Právě pro tyto účely, stejně jako pro bezpečný pohyb ve venkovním prostředí po soumraku, se hodí okolí domu vybavit LED solárními svítidly s vysokým výkonem. Tyto jsou osazeny dokonce 120 LED diodami s celkovým výkonem 60 W. Během dne se nabíjejí skrze monokrystalický silikonový solární panel s výkonem 32 650 mA tři vestavěné baterie s kapacitou 5 000 mAh (6 V), což umožňuje svícení během celé noci.

S praktickým pohybovým čidlem PIR

Tato LED solární svítidla nepotřebují pro svůj chod jiný zdroj energie než ze slunečních paprsků, kromě toho je těleso vybaveno i automatickým pohybovým čidlem PIR. Při přiblížení nebo při detekci pohybu v úhlu 180 ° osvětlení zesílí na maximum, což odradí nekalé živly od návštěvy garáže, zahradního domku nebo přímo vnitřku domu. Automatické rozsvícení je praktické též u vchodových dveří při odemykání ve tmě nebo pro osvětlení schodů, aby se minimalizovalo riziko úrazu.

Snadná instalace na zeď nebo sloupek

Tento typ LED solárních svítidel je určený pro venkovní použití, přičemž instalace je možná pomocí tyče na zeď, do vikýře nebo na sloupek namísto pouličního osvětlení. Dlouhá životnost baterií v podobě 10 000 provozních hodin a odolnost vůči povětrnostním vlivům včetně deště (IP65) je jistotou správné volby. Použití je možné navíc celoročně, protože těleso odolává nejen vodě, ale také sněhu i mrazivým teplotám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní osvětlení
Využití solárního světla: Osvětlení na zahradu, Osvětlení chodníku
Využití solárního světla jako: Osvětlení na zahradu
Solární světlo s čidlem: Ano
Počet LED: 120 ks
Materiál: Zpevněný ABS+ Tvrzené sklo
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 59x23x6 cm
Váha: 2,9 kg
Solární panel: 6 V / 13W 32650 mAh
Nabíjecí baterie: 6 V / 3*5000 mAh
Svítivost: 8500 lm
Ovládaní: Tlačítko + dálkové ovládání

Veřejné osvětlení 60W:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz