DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

LEDsolar venkovní světlo k zapíchnutí Star 8 ks, 18 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Kód: 541
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem v České republice (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

LED solární venkovní svítidlo perfektně osvětlí chodník, cestu či garáž, je s vestavěnou dobíjecí baterií a voděodolné, zapichuje se přímo do trávníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečí v okolí domu za všech okolností i v noci? Zásadní je zajistit vhodné osvětlení venkovních prostor, aby nehrozil úraz nebo návštěva nezvaných hostů. Světlo totiž odradí nejednoho lapku, protože volí raději potemnělé domy a zahrady, kde se může nepozorovaně pohybovat. Světlo je praktické i při hledání klíčů nebo návratu v pozdních hodinách nebo v zimě, kdy je tma velmi brzy. LED solární kulatá pozemní zařízení se světelnou spirálou jsou řešením pro všechny případy.

Slunce nestojí nic

Instalovat osvětlení ve venkovních prostorech bývá velmi náročné časově i finančně, protože je třeba rozmístit rozvody a zajistit zásuvky pro připojení. To ale není případ LED solárních svítidel, která jsou vysoce efektivní, přitom nepotřebují přívod elektřiny. Jediné, co jim stačí, je umístit na místo, kam dopadají velkou část dne sluneční paprsky. Slunečním zářením se dobíjejí integrované baterie o kapacitě 600 mAh, které zajistí celonoční chod. Zařízení je nutné zapnout tlačítkem ON/OFF na spodní straně, poté zapíchnout do země.

Po celý rok

LED solární svítidla se automaticky rozsvítí po soumraku a svítí po dobu až dvanácti hodin. Vydávají světlo v barvě teplá bílá, zdrojem je 18 výkonných LED diod. Zařízení zaručuje vodotěsnost při pocákání nebo běžném dešti a splňuje IP 67, svítidlo je určené pro venkovní použití na trávníku, v okolí bazénu nebo například na schodech vedoucích k vchodovým dveřím. Svítidla se mohou používat během celého roku, odolávají též mrazům nebo velkým vedrům.

Zatížení až 100 kilogramů

Záchranáři denně vyjíždějí k tolika zbytečným úrazům, ke kterým dochází v okolí domů a na zahradě, například jen kvůli nedostatečnému osvětlení. LED solární venkovní svítidla pomohou zajistit dostatek světla, k tomu se mohou použít jako zajímavé designové prvky nebo do zahradních instalací. Odolávají zatížení až 100 kilogramů, proto se nemusí vytahovat z trávníku při zahradní garden party. Zařízení jsou vyrobená z odolného ABS plastu a mají certifikaci ce a RoHS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní osvětlení
Využití solárního světla: Osvětlení na zahradu, Osvětlení chodníku
Využití solárního světla jako: Osvětlení na zahradu
Solární světlo s čidlem: Ne
Počet LED: 18 ks (5050 SMD)
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 120x120x180 mm
Váha: 155 g
Solární panel: 2 V / 130 mA
Nabíjecí baterie: 1,2 V / 600 mAh
Počet kusů v balení: 8 ks
Barva: Teplá bílá

LEDsolar venkovní světlo k zapíchnutí do země Star 8 ks:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz