Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

LEDsolar venkovní světlo k zapíchnutí do země ABS 4 ks, 12 LED, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Kód: 540
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem v České republice (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

LED solární venkovní diskové svítidlo osvětlí se soumrakem chodník i garážové stání, je včetně dobíjecí baterie, vodotěsné a zapichuje se přímo do povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečí především, a platí to nejen v domě, ale také v okolí – na zahradě, u garáže nebo příjezdové cesty. Velká část úrazů nebo nehod se stává vlivem nedostatečného osvětlení. To je věc, kterou lze snadno změnit. A není potřeba ani zvát elektrikáře a instalovat venkovní zásuvky. LED solární pozemní svítidla totiž nepotřebují jiný zdroj energie než sluneční paprsky. Výhodou je mnohahodinový provoz zadarmo.

Energie ze slunce

Už jen při vyslovení slov jako lampa, svítidlo nebo osvětlení se většině mužů začne rosit čelo, protože tuší, že budou muset nechat položit kabely nebo pozvat elektrikáře, aby zajistil potřebný přívod elektřiny. To naštěstí neplatí u solárních svítidel, která mají vestavěnou baterii s kapacitou 1 200 mAh a dobíjejí se skrze polykrystalický křemíkový panel. Na jedno nabití, které trvá přibližně šest hodin dokáží zajistit světlo na osm hodin v noci.

Vysoká odolnost

LED solární svítidla se pomocí zápichu instalují přímo do povrchu země nebo do trávníku. Jsou vysoce rezistentní vůči tlaku, odolají až 180kilogramovému zatížení. Netřeba se tedy o ně bát při jejich sešlápnutí nebo přejezdu kolem. Kromě toho jsou vodotěsná a pyšní se certifikací IP 65, proto se mohou i ponořit do vody nebo použít pro osvětlení okolí bazénu, cákající voda jim vůbec neublíží. Zařízení se zapíná před zapíchnutím do země, během dne se nabíjí, při soumraku se automaticky rozsvítí.

12 výkonných LED diod

Osvětlení okolí domu je klíčové pro bezpečnost všech obyvatel i hostů. Je dobrým opatřením též proti zlodějům, kteří si raději vybírají potemnělé budovy. Každé LED solární svítidlo je osazeno 12 výkonnými LED diodami, které dokonale rozjasní prostor v širokém prostranství. Instalovaná zařízení neovlivňují chod sekačky na trávu, nepoškodí se ani přejetím. Jsou vyrobená z odolného ABS plastu a pyšní se certifikací ce a RoHS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní osvětlení
Využití solárního světla: Osvětlení na zahradu, Osvětlení chodníku
Využití solárního světla jako: Osvětlení na zahradu
Solární světlo s čidlem: Ne
Počet LED: 12 ks
Materiál: ABS+PC
Voděodolnost: IP65
Rozměry: 120x120x180 mm
Váha: 155 g
Solární panel: 5,5 V / 130 mA
Nabíjecí baterie: 3,7 V / 1200 mAh
Počet kusů v balení: 4 ks
Barva: Teplá bílá

LEDsolar venkovní světlo k zapíchnutí do země ABS 4 ks:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz