• 1 z 8
 

LEDSolar 168 solární venkovní lucerna lampa 4 ks, se senzorem, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Neohodnoceno
 

LEDsolární venkovní lucerna s 12 LED diodami a výkonnou baterií vykouzlí romantickou

atmosféru na zahradě, s automatickým zapnutím po setmění, barva teplá.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 696 Kč
1 401,65 Kč bez DPH
Kód produktu 280
Značka Bezdoteku
Kategorie Venkovní osvětlení
Položka byla vyprodána...
 

Kouzlo solární energie

LED solární lucerny nejen vypadají kouzelně díky svému vzhledu. Jejich kouzlo spočívá i v minimálních nákladech na jejich provoz. Solární energie je ekologická a současně úsporná. Na vrchu světelného tělesa se nachází malý vestavěný solární panel o výkonu 5,5 V/0,99 W. Během dne se kumule energie do integrované dobíjecí baterie o kapacitě 2000 mAh (3,7 V), což umožní svícení během celé noci (6-8 hodin). Pro plné nabití stačí 8 hodin slunečního záření. Netřeba však propadat panice v případě, že slunce nesvítí, baterie se totiž dobíjí i při běžném denním světle a oblačnosti.

Během chvilky složené

V jednoduchosti je krása. Lucerny mají jednoduché a ladné tvary, složit je lze během chvilky. V balení naleznete tyčku k zapíchnutí nebo spojnici k závěsu na zeď. Tělesa jsou voděodolná, splňují certifikaci IP65 a jsou určeny pro venkovní použití. Je vhodné vybrat k zápichu volný prostor nebo zeď s přístupem slunečních paprsků, aby se mohla baterie dostatečně dobíjet.

V hravých barvách?

Chcete, aby vaše zahrada hrála všemi barvami? Není nic jednoduššího. Svícení luceren lze nastavit 2 způsoby. V prvním případě se bude v pravidelném intervalu střídat 6 základních barev, ve druhém světlo svítí konstantně jednou barvou. A nebojte se, světlo je dostatečně silné na osvětlení okolního zahradního prostoru, uvnitř se totiž nachází 12 LED diod o celkovém výkonu 1 W.

Počet LED 12 ks SMD2835
Materiál ABS+PC
Voděodolnost IP65
Rozměry 620x140x140 mm
Váha 350 g/ks
Solární panel 5.5 V / 1 W
Nabíjecí baterie 3,7 V / 2000 mAh
Balení obsahuje 4 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: