• 1 z 8
 

LEDSolar 168 solární venkovní lucerna lampa 2 ks, se senzorem, bezdrátové, iPRO, 1W, teplá barva

Neohodnoceno
 

LEDsolární venkovní lucerna s 12 LED diodami a výkonnou baterií vykouzlí romantickou

atmosféru na zahradě, s automatickým zapnutím po setmění, barva teplá.

Dostupnost Momentálně nedostupné
898 Kč
742,15 Kč bez DPH
Kód produktu 281
Značka Bezdoteku
Kategorie Venkovní osvětlení
Položka byla vyprodána...
 

Kouzlo solární energie

LED solární lucerny nejen vypadají kouzelně díky svému vzhledu. Jejich kouzlo spočívá i v minimálních nákladech na jejich provoz. Solární energie je ekologická a současně úsporná. Na vrchu světelného tělesa se nachází malý vestavěný solární panel o výkonu 5,5 V/0,99 W. Během dne se kumule energie do integrované dobíjecí baterie o kapacitě 2000 mAh (3,7 V), což umožní svícení během celé noci (6-8 hodin). Pro plné nabití stačí 8 hodin slunečního záření. Netřeba však propadat panice v případě, že slunce nesvítí, baterie se totiž dobíjí i při běžném denním světle a oblačnosti.

Během chvilky složené

V jednoduchosti je krása. Lucerny mají jednoduché a ladné tvary, složit je lze během chvilky. V balení naleznete tyčku k zapíchnutí nebo spojnici k závěsu na zeď. Tělesa jsou voděodolná, splňují certifikaci IP65 a jsou určeny pro venkovní použití. Je vhodné vybrat k zápichu volný prostor nebo zeď s přístupem slunečních paprsků, aby se mohla baterie dostatečně dobíjet.

V hravých barvách?

Chcete, aby vaše zahrada hrála všemi barvami? Není nic jednoduššího. Svícení luceren lze nastavit 2 způsoby. V prvním případě se bude v pravidelném intervalu střídat 6 základních barev, ve druhém světlo svítí konstantně jednou barvou. A nebojte se, světlo je dostatečně silné na osvětlení okolního zahradního prostoru, uvnitř se totiž nachází 12 LED diod o celkovém výkonu 1 W.

.

Počet LED 12 ks SMD2835
Materiál ABS+PC
Voděodolnost IP65
Rozměry 620x140x140 mm
Váha 350 g/ks
Solární panel 5.5 V / 1 W
Nabíjecí baterie 3,7 V / 2000 mAh
Balení obsahuje 2 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: