• 1 z 7
 

LEDSolar 100 vánoční solární řetěz teplá bílá, iPRO, 2W, teplá bílá

17 hodnocení
 

LEDsoární řetěz se 100 LED diodami v délce 15 metrů zkrášlí dům a navodí

vánoční atmosféru, s bateriemi od kapacitě 600 mAh s IP 65, v barvě teplá bílá.

Dostupnost Momentálně nedostupné
399 Kč
329,75 Kč bez DPH
Kód produktu 314
Značka Bezdoteku
Kategorie Venkovní osvětlení
Položka byla vyprodána...
 

Žádné další náklady

Chcete si ozdobit zahradu a dům, ale nechcete žádné vícenáklady v podobě účtu za elektřinu? Ideální jsou světla na solární energii. Díky solárnímu panelu a vestavěné dobíjecí baterii nepotřebují LED světýlka na vánočním řetězu žádnou další energii nebo baterie. LED diody současně disponují dlouhou životností, budou vám tak sloužit mnoho let. Jejich provoz je navíc zcela bezpečný, žárovky můžete nechat svítit neustále beze strachu z rizika vzniku požáru.

Maximální účinnost

Během slunečního svitu se dobíjí baterie o kapacitě 600 mAh, která následně umožní světýlkům svítit 8-11 hodin po setmění. Pro plné nabití stačí 8 hodin denního svícení, není třeba přímých slunečních paprsků, solární panel z polykrystalického silikonu (2V/100 mAh) zvládne dobíjet i při mírné oblačnosti.

100 LED diod

Ozdobit stromky na zahradě? Vstupní dveře? Terasu nebo balkon? Fantazii se meze nekladou. LED solární vánoční řetěz je o celkové délce 15 metrů a svícení lze nastavit ve 2 režimech – stálé světlo nebo blikání. Na konci řetězu je kolík s hrotem, který můžete zapíchnout do země nebo do jiného měkkého povrchu. Na vrcholu kolíku se nachází solární panel, který je vhodné nasměrovat jižním směrem, aby se mohla baterie dostatečně dobíjet. Není vhodné zapíchnout panel pod větve stromů nebo keře. Na řetězu se nachází celkem 100 LED diod a jsou opatřeny ochranou proti dešti (IP45).

Počet LED 100 ks
Délka řetězu 15 m
Voděodolnost IP45
Materiál ABS plast
Režim Svítí / nesvítí / bliká
Solární panel 2V / 100mA / 2W
Nabíjecí baterie 1,2V / 600mAh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: