Vyhřívané bezdrátové vložky do bot vel. 44-46 s ovládáním teploty pomocí ovladače značky Dr. Warm

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

MATERIÁL

bavlna/polyester

VELIKOST OBUVI

44 až 46

NAPÁJENÍ

lithiová nabíjecí baterie uvnitř vložky - 1500 mAh

BARVA

Multibarevná

OVLÁDÁNÍ / NASTAVENÍ TEPLOTY

dálkovým ovládáním - 38 +/-2°C, 42 +/-2°C, 46 +/-3°C

DOBÍJENÍ

přiloženým adaptérem (220V) přes micro USB - 3 hodiny

POPIS

Jedná se o model roku 2016 s tvarovanou klenbou a micro USB konektorem pro nabíjení. Vyhřívané vložky udrží Vaše chodidla v teple. Uvnitř vložky je topné těleso, které je napájeno baterií přímo ve vložce. Teplota se ovládá přiloženým dálkovým ovladačem.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
4.600,-
sleva
39%
naše cena
2.799,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Trápí Vás studené nohy? Trpíte na bolesti kloubů z chladu? Bojíte se, že prochladnete při čekání na ranní autobus, práci venku, na procházkách, cyklovýletech nebo při zimních sportech?

Máme pro Vás řešení! Vyhřívané vložky do bot! Až 8 hodin hřejivého pocitu ve Vašich botách. Konec nepříjemnému pocitu chladu, konec nachlazení a rýmy ze zimy. Dopřejte svým celodenně zatěžovaným končetinám pohodlí a luxus v podobě tepla vyhřátých bot za jakéhokoli počasí a mrazu.

Vyhřívané vložky do bot slouží k udržení Vašich chodidel v teple. Uvnitř vložky je topné těleso, které je napájeno baterií. Jedná se již o 2. generaci vyhřívaných vložek do bot. Oproti 1. generaci jsou již vložky bezdrátové a baterie je uložena přímo ve vložce, odpadá tak připevnění baterie na lýtko. Vyhřívání je možno nastavit na teplotu 38 +/-2°C (až 8 hodin), 42 +/-2°C (až 5 hodin) nebo 46 +/-3°C (až 3 hodiny). Vložky jsou napájeny lithiovou nabíjecí baterií. Pro správnou velikost je třeba vložky ustřihnout dle linie vyznačené na vložce. Vložky jsou vyráběné ve dvou variantách s ovládáním teploty. Tato varianta je s ovládáním teploty pomocí ovladače.

* ilustrační video