• 1 z 10
 

LED kosmetické make-up zrcátko Ypsilon kulaté nabíjecí bílé

Neohodnoceno
 
Dokonalý look před odchodem na party? Nestačí mít skvělý ohoz nebo boty na podpatku, ale i perfektní nalíčení. To bývá sice v domácím prostředí oříšek, ale díky kulatému make-up zrcátku s LED osvětlením to hravě zvládnete a budete vypadat skvěle! Jedinečné zrcátko totiž disponuje ještě jedním menším zvětšovacím, které umožní i ty nejjemnější úpravy, ale také kvalitním LED osvětlením, které zprostředkuje dokonalý obraz.
Dostupnost Momentálně nedostupné
799 Kč
660,33 Kč bez DPH
Kód produktu 348
Značka Bezdoteku
Kategorie Kosmetická zrcátka
Položka byla vyprodána...
 

Krásné líčení za všech okolností

Žena se cítí dobře, když dobře vypadá. Někdy jsou však kosmetické úpravy zdlouhavé a líčení trvá neúměrně dlouho kvůli nevhodným světelným podmínkám nebo špatnému kosmetickému zrcadlu. Co s tím? Rozhodně vyzkoušejte líčení s kosmetickým zrcátkem s LED osvětlením, které umožní úpravy obličeje v každé denní nebo noční době díky výkonným 30 LED diodám, které jsou umístěny v kruhu podél celého rámečku. Světlo lze pomocí dotykového senzoru na zrcátku zapnout, zcela vypnout, případně také ztlumit dle okolních světelných podmínek.

Jemné úpravy pomocí pětinásobného zvětšení

Líčení s pomocí rovnoměrného LED světla je snazší, ale jak provést nejjemnější úpravy obočí nebo kontur při nanášení rtěnky? Zrcátko je možné doplnit o menší s pětinásobným zvětšením, které se přichytí na střed většího pomocí magnetu. Díky tomu lze precizně upravit i ty nejmenší detaily na tváři. Zrcátko lze navíc pootočit o 45°, což umožní potřebný pohled na obličej, aby se dalo precizně vyladit líčení nebo nanést perfektní make-up bez viditelných přechodů.

Včetně vestavěné baterie

Kosmetické zrcátko má ideální velikost 34 x 21 cm pro použití v koupelně nebo na kosmetickém stolku v ložnici. Stabilitu zajišťuje kulatý podstavec o průměru 9 cm, zrcátko tak lze postavit na jakýkoli rovný povrch. Nabíjení vestavěné lithiové baterie s kapacitou 1000 mAh je pomocí USB. Zrcadlo je vyrobeno ze skla, ostatní části jsou z tvrzeného ABS plastu. Dodává se v bílé barvě.

Hmotnost 2 kg
Počet a typ LED 16 ks - pásek
Vypínač světla Dotykový
Barva Bílá
Výška 36 cm
Šířka zrcátka 21 cm
Výška zrcátka 21 cm
Rozměr základny 17x17 cm
Napájení 1000 mAh lithiová
Zvětšující zrcátko 5x (na magnet), průměr 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: