Zahradní sprcha CEDR

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb

MATERIÁL

dřevo - Cedr, kovové části - nerez ocel

ROZMĚR

75 x 75 x 181 - 218 cm

PRŮMĚR HORNÍ HLAVICE

15 cm

PRŮMĚR HLAVICE RUČNÍ SPRCHY

8 cm

POPIS

Jak se svlažit v parném létě, když nemáte bazén? Nebo máte bazén, ale chcete mít příležitost se i osprchovat a předejít tak znečistění vašeho dokonalého bazénu? Máte už dost osvěžení pomocí obyčejné zahradní hadice? Řešením je zahradní sprcha! V současné době již standardní výbava zahrad a bazénů, vy ji snad ještě nemáte?

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
6.999,-
sleva
54%
naše cena
3.199,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Podívejte se na tento venkovní sprchový set a nechte se přesvědčit!

Má nejen styl, ale výborně se hodí do venkovního prostředí díky dřevěné úpravě, která je navíc odolná vůči plísním či houbám. Dřevěné části jsou z olejovaného tvrdého dřeva s voděodolnou úpravou a snáší velice dobře vlhkost i teplotní výkyvy. Hlavice s hadicí jsou naopak z pogalvanizovaného ABS a nerezové oceli. Pro vaši bezpečnost slouží široký spodní rošt, který zabrání případnému uklouznutí. Výšku sprchy lze libovolně nastavit pomocí páčky a díky tomu je sprchování příjemné pro kohokoliv. Hlava s hadicí je flexibilní a snímatelná, což ocení jistě všichni stejně jako odkládací prostor na mýdlo, houbičku či kartáč. Set umožňuje dvojí typ sprchování – pomocí hlavy s hadicí nebo z extra široké centrální sprchovací hlavy. Tlak vody lze regulovat pomocí páky.

Celý set lze velice jednoduše nainstalovat a manipulace je velmi snadná. Dřevo použité na výrobu tohoto setu podléhá FSC certifikaci a výrobek pochází z ruční práce. Celý set lze díky svému přírodnímu vzhledu velice dobře spárovat s dřevěným zahradním nábytkem a dokonale zapadne do venkovního prostředí.

Řekněte popravdě: zasloužíme si takové letní osvěžení!