Vyhřívané rukavice Savior celokožené pánské černé vel. XXL

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

VYHŘÍVÁNÍ

5 prstů a hřbet ruky

3 STUPNĚ VYHŘÍVÁNÍ

40°C, 55°C, 65°C

DOBA VYHŘÍVÁNÍ

až 3,5 hodiny, 7 hodin, 10 hodin

MATERIÁL

Pravá ovčí kůže

NAPÁJENÍ

Baterie 7,4V, 3000 mAh, použití až do -30°C

DOBÍJENÍ

Přiloženým adaptérem

BARVA

Černá

VELIKOST

XXL - změřte se dle posledního obrázku

OVLÁDÁNÍ SMARTPHONU

Reaguje na dotyk

POPIS

Teplé ruce i v několikastupňovém mrazu? Proč ne?! Představujeme špičkové profesionální vyhřívané rukavice, které vás ochrání před omrzlinami při práci v chladném prostředí nebo při zimních sportech.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
5.999,-
sleva
33%
naše cena
3.999,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Tyto vyhřívané rukavice ocení profesionálové, kteří pracují venku v chladném a mrazivém počasí a vyžadují výjimečnou technologii a spolehlivost. Tím je celokožené (ovčí) provedení se zabudovaným topným systémem skrytým v ohebných drátcích uvnitř rukavic. Baterie jsou skryté uvnitř manžet a jsou sotva postřehnutelné. Ohřev rukavic je extrémně rychlý a spotřeba energie vzhledem k výkonu nízká. Teplo lze nastavit ve třech režimech od intenzivního po nízký. V intenzivním módu hřejí rukavice až 3,5h, ve středním až 7h a v nízkém až 10 hodin v tepelném rozpětí 40-65°C.

Rukavice jsou větruvzdorné, topný systém je otřesuvzdorný a rukavice jsou vhodné pro práci venku za každého počasí i pro jakýkoli outdoor sport a aktivitu – rybaření, myslivost, lyžování, bruslení, moto/cyklosporty, trek či sportovní střelbu. Vnitřní vrstva z mikrovláken thinsulate je dostatečně měkká a prodyšná, ruce zůstávají teplé, ale zároveň suché. Vhodné jsou i pro diabetiky a osoby trpící zhoršenou krevní cirkulací.

Ovládání rukavic je nadmíru jednoduché, tlačítko pro výběr intenzity je umístěné na hřbetu rukavice. Rukavice jsou voděodolné. Dobíjení je snadné a rukavice jsou celkově zcela bezúdržbové. Rukavice jsou k dostání v černém provedení ve velikostech XXL.

S unikátními celokoženými vyhřívanými rukavicemi zažijete pohodlí při jízdě na motorce za každého počasí nebo při vyjížďce na sněžném skútru. Zima a mráz již nikdy nebudou stát v cestě vaší práci a vašim volnočasovým plánům.