TŘÍPANELOVÉ KOSMETICKÉ MAKE-UP ZRCÁTKO S LED OSVĚTLENÍM BÍLÉ

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

POČET LED

21 ks

VYPÍNAČ SVĚTLA

Dotykový

JAS

Nastavitelný vypínačem

BARVA

Bílá

VÝŠKA

28 cm

ŠÍŘKA ZRCÁTKA

18 cm

VÝŠKA ZRCÁTKA

21,5 cm

ROZMĚR ZÁKLADNY

16x12 cm

NAPÁJENÍ

4xAAA baterie (nejsou součástí balení)

POPIS

Kosmetické zrcátko je nepostradatelný doplněk každé ženy. Představujeme nové kosmetické zrcátko s LED osvětlením, se kterým se budete moci líčit jako filmová hvězda nebo popová star. Pro profesionální líčení nestačí pouhý odraz v zrcadle, potřebujete skvělý lom světla a dostatečné osvětlení pro přesné a jasné kontury líčení, pro dokonalé nanesení make-upu či učesání účesu. Přesně to splňuje zrcátko VANITY.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
1.199,-
sleva
42%
naše cena
699,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Trojdílné kosmetické zrcadlo VANITY je ideální pro veškeré kosmetické úpravy obličeje a česání účesu. Díky nastavitelným bočnicím lze dobře vidět celý obličej včetně tváří a krku najednou, což ocení všechny dámy např. při nanášení make-upu. Už žádný barevný rozdíl nebo předěl mezi barvou kůží a naneseným make-upem! Díky LED osvětlení lze výborně tónovat nanesení krému, upravit obočí nebo konturovat linky nehledě na denní nebo noční dobu.

Plocha zrcadla má ideální velikost 28x18 cm pro použití na kosmetickém stolku, pevné držadlo stojánku zajistí stabilitu. Zrcadlo je osazeno celkem 21 LED žárovkami, které jsou rozděleny rovnoměrně po obou stranách centrálního zrcadla. Napájení je zajištěno 4 AAA bateriemi, příp. lze zapojit přes micro USB. Díky nízké spotřebě LED diod pracuje zrcadlo velmi dlouhou dobu bez potřeby výměny baterií. Zrcadlo lze lehce přenášet a postavit na jakýkoli povrch v koupelně nebo na kosmetický stolek. Rám zrcadla je z odolného plastu.

Chcete vyniknout na party nebo na plese úžasným líčením a účesem? S kosmetickým zrcadlem VANITY vám půjde líčení snadněji než obvykle a příhodné světlo vám umožní vykouzlit atraktivní zevnějšek za krátkou chvíli. Milé dámy, tentokrát budete čekat na své partnery vy!