• 1 z 9
 

Stěhovací popruhy 2 ks, popruh na stěhování 284 x 75 mm

Neohodnoceno
 

Ergonomické stěhovací popruhy Forearm Forklift s rozměry 284 x 75 mm

jsou vhodné pro bezpečné přemisťování těžkého a objemného nákladu o nosnosti až 400 kg.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 400 Kč (–40 %)
599 Kč
495,04 Kč bez DPH
Kód produktu 173
Značka Bezdoteku
Kategorie Stěhování
Záruka 24
Položka byla vyprodána...
 

STĚHOVACÍ POPRUHY

Budete stěhovat? Potřebujete přemístit těžké věci? Přesunout piano nebo skříň z patra do patra? Každé stěhování vyřešíte s ergonomickými popruhy Forearm Forklift.

Popruhy jsou ergonomicky navrženy tak, aby podporovaly správné zdvihací techniky a snížily riziko možnosti úrazu zad nebo končetin při opakovaném zvedání těžkých věcí. Tyto popruhy využívají pákový efekt, díky němuž se zdají přepravované věci až o 66 procent lehčí. Tím se usnadňuje pohyb nahoru a dolu a zároveň točivý pohyb okolo rohů nebo po schodišti. Popruhy jsou vyvinuty na zátěž do 400 kg. Celková délka popruhů je 2,85 m.

Ruční vozíky nebo schodišťové rudlíky mohou poškodit podlahu, poškrábat nebo odřít plovoucí nebo dřevěnou podlahu, udělat důlky v linoleu nebo v korku, naštípnout dlaždice, obrousit hrany schodů… Pro stěhování věcí v domech a bytech je proto vhodnější využít popruhů. Ušetříte nejen podlahy a schody od poškození, ale hlavně za služby stěhováků a stěhovacích služeb.

Stěhování s Forearm Forklift je snadné a rychlé, díky nastavitelné délce popruhů zcela bezpečné - popruhy lze nastavit dle velikosti přenášeného předmětu (SM, MED, LG, XL). Popruhy můžete mít kdykoli po ruce uskladněné v dílně nebo v boxu na nářadí, v kufru auta, jsou cenově dostupné a stěhování s nimi je nadmíru snadné.

Počet 2 ks
Nosnost 400 kg (set)
Materiál Polypropylen
Šířka popruhu 75 mm
Délka popruhu 2,84 m
Tloušťka popruhu 1,45 mm
Barva oranžová

Instruktážní video č.1


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: