Stěhovací popruhy 2 ks, popruh na stěhování 284 x 75 mm

Kód: 173
Neohodnoceno
Značka: Bezdoteku
999 Kč –40 %
5999 bezdoteku stehovaci popruhy 2 ks popruh na stehovani 284 x 75 mm
999 Kč –40 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ergonomické stěhovací popruhy Forearm Forklift s rozměry 284 x 75 mm

jsou vhodné pro bezpečné přemisťování těžkého a objemného nákladu o nosnosti až 400 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STĚHOVACÍ POPRUHY

Budete stěhovat? Potřebujete přemístit těžké věci? Přesunout piano nebo skříň z patra do patra? Každé stěhování vyřešíte s ergonomickými popruhy Forearm Forklift.

Popruhy jsou ergonomicky navrženy tak, aby podporovaly správné zdvihací techniky a snížily riziko možnosti úrazu zad nebo končetin při opakovaném zvedání těžkých věcí. Tyto popruhy využívají pákový efekt, díky němuž se zdají přepravované věci až o 66 procent lehčí. Tím se usnadňuje pohyb nahoru a dolu a zároveň točivý pohyb okolo rohů nebo po schodišti. Popruhy jsou vyvinuty na zátěž do 400 kg. Celková délka popruhů je 2,85 m.

Ruční vozíky nebo schodišťové rudlíky mohou poškodit podlahu, poškrábat nebo odřít plovoucí nebo dřevěnou podlahu, udělat důlky v linoleu nebo v korku, naštípnout dlaždice, obrousit hrany schodů… Pro stěhování věcí v domech a bytech je proto vhodnější využít popruhů. Ušetříte nejen podlahy a schody od poškození, ale hlavně za služby stěhováků a stěhovacích služeb.

Stěhování s Forearm Forklift je snadné a rychlé, díky nastavitelné délce popruhů zcela bezpečné - popruhy lze nastavit dle velikosti přenášeného předmětu (SM, MED, LG, XL). Popruhy můžete mít kdykoli po ruce uskladněné v dílně nebo v boxu na nářadí, v kufru auta, jsou cenově dostupné a stěhování s nimi je nadmíru snadné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stěhování
Záruka: 24
Počet: 2 ks
Nosnost: 400 kg (set)
Materiál: Polypropylen
Šířka popruhu: 75 mm
Délka popruhu: 2,84 m
Tloušťka popruhu: 1,45 mm
Barva: oranžová
Položka byla vyprodána…

Instruktážní video č.1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Bezdoteku.cz na FAVI.cz