Stěhovací popruhy 2 ks, popruh na stěhování 284 x 75 mm

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

POČET

2 ks

NOSNOST

400 kg (1 ks)

MATERIÁL

Polypropylen

ŠÍŘKA POPRUHU

75 mm

DÉLKA POPRUHU

2,84 m

TLOUŠŤKA POPRUHU

1,45 mm

BARVA

oranžová

POPIS

Budete stěhovat? Potřebujete přemístit těžké věci? Přesunout piano nebo skříň z patra do patra? Každé stěhování vyřešíte s ergonomickými popruhy Forearm Forklift. POZOR NA PODOBNĚ VYPADAJÍCÍ NAPODOBENINY, KTERÉ PRODÁVAJÍ JINÍ PRODEJCI. JSOU SICE LEVNĚJŠÍ, ALE MNOHEM UŽŠÍ A TENČÍ A NA STĚHOVÁNÍ NEVHODNÉ.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
999,-
sleva
40%
naše cena
599,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Popruhy jsou ergonomicky navrženy tak, aby podporovaly správné zdvihací techniky a snížily riziko možnosti úrazu zad nebo končetin při opakovaném zvedání těžkých věcí. Tyto popruhy využívají pákový efekt, díky němuž se zdají přepravované věci až o 66 procent lehčí. Tím se usnadňuje pohyb nahoru a dolu a zároveň točivý pohyb okolo rohů nebo po schodišti. Popruhy jsou vyvinuty na zátěž do 400 kg. Celková délka popruhů je 2,85 m.

Ruční vozíky nebo schodišťové rudlíky mohou poškodit podlahu, poškrábat nebo odřít plovoucí nebo dřevěnou podlahu, udělat důlky v linoleu nebo v korku, naštípnout dlaždice, obrousit hrany schodů… Pro stěhování věcí v domech a bytech je proto vhodnější využít popruhů. Ušetříte nejen podlahy a schody od poškození, ale hlavně za služby stěhováků a stěhovacích služeb.

Stěhování s Forearm Forklift je snadné a rychlé, díky nastavitelné délce popruhů zcela bezpečné - popruhy lze nastavit dle velikosti přenášeného předmětu (SM, MED, LG, XL). Popruhy můžete mít kdykoli po ruce uskladněné v dílně nebo v boxu na nářadí, v kufru auta, jsou cenově dostupné a stěhování s nimi je nadmíru snadné.