Sluchátka VEHO 360° Z-1 bílá

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

VELIKOST REPRODUKTORU

10 mm

FREKVENČNÍ ROZSAH

20 - 20 000 Hz

CITLIVOST

96 dB (+/-3 dB)

IMPEDANCE

16 Ohm

DÉLKA KABELU

120 cm

VSTUP

3,5 mm

HMOTNOST

2 g

STANDARD

CE a RoHS

POPIS

Ještě nikdy nebyl poslech hudby větší rozkoší než se sluchátky Veho 360° Z-1. Špičková kvalita provedení a výběr materiálů, dokonalý zvuk a skvělá ergonomie, zajímavý design k tomu. Tato sluchátka jednoduše musíte mít! Celosvětově prodáno více jak 10 mil. kusů!

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
699,-
sleva
43%
naše cena
399,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

In aurální (špuntová) sluchátka Z-1 jsou vybaveny technologií izolující okolní hluk. Díky tomu nebudete nikterak rušeni při poslechu hudby či mluveného slova, můžete se bez obav z okolního šumu ponořit do jednotlivých tónů oblíbené melodie. Přesný a věrný zvuk, krystalicky čisté výšky a basy, vysoký frekvenční rozsah – to jsou nová sluchátka Veho 360°. Vysoká citlivost zvuku 96 db (+/- 3 bd), 10-milimetrový reproduktor s basy a frekvenční rozsah 20 – 20 000Hz ocení trénované ucho i toho největšího hudebního labužníka.

Sluchátka jsou taktéž vybavena flexibilním systémem proti zamotání (plochý kabel), což prodlužuje životnost kabelu. Kabel má ideální délku 120 cm. Pro dokonalý zážitek z poslechu si můžete vybrat z několika velikostí výměnných náušníků, které Vám budou přesně pasovat do ucha. Jejich hmotnost je extrémně nízká (2g) a nošení příjemné i při dlouhotrvajícím poslechu. Kabel s poniklovanými konektory 3,5 mm je vhodný do každého chytrého telefonu, iPOD, iPhone, MP3 zařízení a jiných hudebních přehrávačů.