LED solární venkovní světlo svítidlo, 86 LED se senzorem, bezdrátové, iPRO

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

Fotografie č.9

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

POČET LED

86 ks

MATERIÁL

ABS+PC

VODĚODOLNOST

IP65

ROZMĚRY

198x105x46 mm

VÁHA

410 g

SOLÁRNÍ PANEL

5,5 V / 1,7 W

NABÍJECÍ BATERIE

2 x 3,7 V / 2200 mAh

POPIS

Potřebujete osvítit příjezdovou cestu, dvorek nebo zadní trakt domu? Hledáte úsporné a efektivní venkovní osvětlení? Řešením je solární světlo s pohybovým čidlem s nastavitelnou intenzitou svícení.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
1.499,-
sleva
33%
naše cena
999,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Venkovní solární světlo je osazeno 86 LED diodami pro dostatečné osvětlení prostoru v neuvěřitelných 270° díky postranním LED diodám. Zároveň světelný výkon 950 lumenů zajistí kvalitní osvětlení v šeru i v úplné tmě. Světlo je voděodolné (IP65), odolné vůči prachu, vysoké teplotě i pádu. Pohybový senzor je schopný detekovat pohyb v rozsahu 10 m a 120°. Pohybové čidlo (PIR) je velmi efektivní a méně citlivé na nežádoucí zaznamenání pohybu větví ve větru.

Světlo je vybaveno solárním panelem, který během dne shromažďuje energii a ukládá do baterií, které jsou součástí balení (2x Li-ion baterie). Během noci se následně svícení zapne dle nastaveného módu. Délka svícení závisí na dobití baterií dle intenzity slunečního záření, povětrnostních podmínek a délce svitu v konkrétní den.

Intenzitu nočního svícení lze nastavit ve 3 možných variantách pomocí přepínače (zvolená varianta se projeví až po setmění či v tmavém prostoru):

- výrazné osvětlení – výrazné světlo ve tmě plných 4-6 hodin při intenzivním nabíjení panelu slunečním svitem 7-8 hodin;

- tlumené senzorové osvětlení – po setmění se automaticky zapne tlumené osvětlení, při detekci pohybu se rozsvítí naplno na dobu 17-20 vteřin, při nezaznamenání pohybu se světlo opět ztlumí do úsporného režimu osvětlení;

- senzorové osvětlení – po setmění se světlo rozsvítí do výrazného osvětlení pouze za předpokladu zjištění pohybu na 17-20 vteřin, při nezaznamenání pohybu se světlo zcela vypne.

Instalace tohoto světla je extrémně jednoduchá bez nutnosti přívodních kabelů. Použijte pro osvětlení příjezdové cesty, vchodu, zadního dvorku nebo garáže. Chraňte sebe i svůj majetek efektivně se solárním světlem s pohybovým senzorem!