LED solární venkovní světlo svítidlo, 46 LED se senzorem, bezdrátové, iPRO

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

POČET LED

46 ks

MATERIÁL

ABS+PC

VODĚODOLNOST

IP65

ROZMĚRY

152x105x46 mm

VÁHA

220 g

SOLÁRNÍ PANEL

5,5 V / 0,72 W

NABÍJECÍ BATERIE

3,7 V / 2200 mAh

POPIS

Parkovat za tmy u garáže? Jít na dvorek jen s baterkou? Postávat za šera na terase? Proč, když můžete mít světlo? Řešením všech těchto situací je solární světlo s pohybovým senzorem s možností nastavit intenzitu svícení dle aktuální potřeby.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
999,-
sleva
30%
naše cena
699,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Naše vysoce efektivní světlo se 46 LED diodami stačí pro osvětlení prostoru před domem, garáží nebo na terase. Díky 5 postranním diodám dochází k rozptylu světla ve větším úhlu než u konvenčních světel, které jsou dostupné na našem trhu. Zároveň má světlo vysoký světelný výkon a plně dostačuje pro svícení v šeru nebo ve tmě. Vestavěný pohybový senzor detekuje pohyb v rozmezí 3-8 m v úhlu 120°, zároveň dokáže rozpoznat falešný pohyb (pohyb větví, vítr, atd.).

Toto venkovní světlo je osazeno solárním panelem s bateriemi, které během dne akumulují energii a během noci se následně zapne svícení dle zvoleného nastavení. Délka svícení závisí na dobití baterií během dne – dle intenzity slunečního záření, délce svitu v konkrétní den, ale i na povětrnostních podmínkách, např. za velmi chladného a zamračeného dne se baterie nedobije dostatečně pro svícení celou noc. Za ideálních podmínek se baterie plně nabijí za 6-8 hodin.

Intenzitu nočního svícení lze nastavit ve 3 variantách pomocí přepínače, přičemž zvolená varianta se projeví až po setmění:

- výrazné svícení – ve tmě svítí naplno 4-6 hodin při dostatečném nabíjení panelu slunečním svitem během dne;

- tlumené senzorové svícení – po setmění se zapne tlumené osvětlení na max. 12h a při zaznamenání pohybu se rozsvítí naplno na dobu 17-20 vteřin, poté se vrátí do tlumeného osvětlení;

- senzorové osvětlení – při nezaznamenání pohybu je světlo vypnuté a pouze při detekci pohybu se rozsvítí do výrazného osvětlení na 17-20 vteřin, poté se opět vypne. Toto nastavení je vhodné např. u branky či vchodových dveří.

Instalace světla trvá několik málo vteřin a zvládne jí opravdu každý. Použití je vhodné v jakýchkoli venkovních prostorech, světlo je voděodolné (IP65), odolné vůči prachu, vysoké teplotě i pádu. Využijte ekologicky energii ze slunce a udělejte si domov bezpečnější, pusťte si domů světlo, ne nezvané hosty!