Kancelářské křeslo TYRKYS

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

MATERIÁL POTAHU

PU - textilní kůže

PODRUČKA

černá, polohovací

HMOTNOST

18 kg

ŠÍŘKA SEDÁKU

52 cm, s područkami 67 cm

HLOUBKA SEDÁKU

51 cm

MIN. VÝŠKA

115 cm

MAX. VÝŠKA

121 cm

NOSNOST

150 kg

POPIS

Sedět pohodlně a zároveň být trendy? Kancelářské křeslo BLUE je ideální volbou pro náročné uživatele, kteří vyžadují komfort a nebojí se dynamických trendů a nevšedních řešení.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
7.999,-
sleva
54%
naše cena
3.699,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Bolest zad je problémem při dlouhodobém sezení u většiny kancelářských židlí. Křeslo BLUE je osazeno synchronní mechanikou s polohovatelností až do 180°, což umožní střídavý sed a uvolnění zatuhlých zádových svalů. Židle je ergonomicky polstrovaná a vhodná nejen pro hráče počítačových her, své využití najde i u lidí, kteří tráví prací u počítače dlouhé hodiny.

Komfort sezení zajišťuje vysoký opěrák a široký měkčený sedák s čalouněním z vysoce otěruvzdorné PU kůže. Synchro-mechanika je jednoduše ovladatelná, zdvih židle zajišťuje plynový píst. Celková výška židle je 125,5-131,5 cm, výška sedu 44,5-54,5 cm. Nylonové područky jsou stavitelné, stejně jako hlavová a bederní opěrka.

Nevolte mezi pohodlím a designem, kancelářská a manažerská křesla z naší nabídky splňují oboje. Křeslo je nabízeno ve dvou barevných variantách – tyrkysovo-černé (typ TYRKYS) a červeno-černé (typ RED).