Kancelářská židle El Diablo

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

Fotografie č.7

full thumb

Fotografie č.8

full thumb

MATERIÁL POTAHU

PU - textilní kůže

PODRUČKA

Barvená, na pevno

MIN. VÝŠKA SEDÁKU

47 cm

MAX. VÝŠKA SEDÁKU

55 cm

HMOTNOST

17,5 kg

ŠÍŘKA

47 cm, s područkami 62 cm

HLOUBKA

50 cm

MIN. VÝŠKA

114 cm

MAX. VÝŠKA

122 cm, výška samotného opěradla je 69 cm

NOSNOST

do 150 kg

POPIS

Představujeme novou sekci moderních a trendy manažerských a kancelářských křesel. Kvalitní provedení, nevšední design a zářivé barvy, dobrá ergonomie a komfortní sezení. To jsou křesla Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel a Alonso. Jste milovníci designu? Máte rádi zářivé barvy? Jste nadšenci do počítačových her či milovníky závodních automobilů? Nebo naopak máte rádi decentnost, ale chcete mít moderní kancelářské křeslo? Z našich modelů kancelářských křesel si vyberete! Všechny modely mají vysoký a pohodlný opěrák, celková výška křesel je v rozmezí 114-122 cm, u židlí 95-105 cm. Pohodlné sezení zajišťuje široký (47-50 cm) sedák s hloubkou sedu 50 cm. Celková šířka křesla včetně područek je 62 cm. Nylonové, příp. čalouněné područky, jsou v ceně. Zdvih je umožněn pomocí plynového pístu a sed lze nastavit na výšku 47-55 cm. Mechaniky jsou houpací s blokací. Potahy jsou z kvalitní prodyšné ekokůže v barvách dle jednotlivých typů křesel, kříže jsou v provedení nylon s univerzálními kolečky. Nosnost křesel je v rozmezí 130-150 kg. Křesla jsou dodávána v demontu v krabici, montáž je velice jednoduchá dle přiloženého návodu.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
7.999,-
sleva
63%
naše cena
2.999,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Vzpomínáte si na věhlasný supersportovní automobil z let 1990-2001, který vyráběla automobilka Lamborghini? Ano, ďábel na čtyřech kolech – El Diablo, se vyznačoval tzv. agresivním designem. Podoba židle kopíruje černo-černé prodyšné koženkové provedení, agresivitu nahrazuje rozhodnost, která je pro manažery a vedoucí pracovníky naprostou nutností. Designové křeslo docení i nadšenci moderního designu, počítačových her či fanoušek motoristického sportu.

Křeslo má super vysoký opěrák (69 cm) a velmi široký měkčený sedák (šířka 47/hloubka sedu 50 cm). Celková výška je 114-122 cm, zdvih židle zajišťuje plynový píst a snadno ovladatelná mechanika je houpací s aretací v přední poloze. Odolný robustní kříž je z nylonu a kolečka univerzální. Nosnost křesla je do 150 kg.