ELOUGH magnetický nabíjecí kabel E04 micro USB a Apple

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb
osobní odběr zdarma OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA

Toto zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší centrální pobočce v Praze na Žižkově.

DÉLKA

1 m

TYP NAPÁJENÍ

micro USB (Samsung, HTC, Sony, Xiaomi, Huawei, Lenovo atd.) i Apple

MAXIMÁLNÍ NABÍJECÍ PROUD

2,4 A

VÁHA

69 g

BARVA KABELU

Stříbrná

BARVA KONEKTORŮ

Stříbrná

POPIS

ELOUGH E04 magnetický micro USB i Apple kabel je naprostá novinka. Nový inovovaný model E04, konec zkoumání jakou stranou nabíjecí kabel zastrčit. Jakmile máte v micro USB nebo Apple konektoru svého zařízení ELOUGH adaptér tak máte vyhráno. A co je na kabelu tak převratného a nového? Kabel díky magnetismu nelze spojit jinak než správně. Micro USB nebo Apple adaptér máte stále zastrčen v telefonu, jen k němu přiložíte kabel a nabíjíte. Je velmi snadné použití například ve tmě pouze po hmatu. Přiložené video Vám vše osvětlí :) S kabelem můžete nabíjet i přenášet data. Kabel je kompatibilní jak s adaptérem pro Apple tak pro micro USB.

NÁKUP PRODUKTU
běžná cena
899,-
sleva
44%
naše cena
499,-
ks

Zboží je skladem a připraveno k odeslání. Ceny jsou koncové, nejsme plátci DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Zpracování kabelu ja na velmi dobré úrovni. Koncovka je z kovu a samotný kabel z odolného materiálu. Je testováno na 30 000 zastrčení konektoru.
Kabel je dlouhý 1 m a samotný adaptér vyčnívá z konektoru cca 1 mm. Maximální nabíjecí proud je až 2,4A. Vše je baleno v úhledné krabičce.

A jak se ELOUGH používá? Je to velmi snadné. Stačí použít přiložený micro USB nebo Apple magnetický adaptér a zastrčit jej do konektoru v zařízení. Buď jej zasunete rovnou do zařízení nebo nasadíte na kabel a zacvaknete s kabelem. To je vše. Kabel se ze zařízení nevytahuje, ale jednoduše jej zlomíte nahoru nebo dolu.
Na koncovce je dokonce dioda, která lehce svítí a usnadňuje celou obsluhu.